Додати до закладок 


Деякі питання вирішено на місці, деякі - з виїздом, інші - взято на контроль і чекають свого позитивного вирішення

Опубліковано 9 08 2013

31 липня у Саївській сільській раді відбувся прийом громадян, який провів перший заступник голови райдержадміністрації І.Ф.Легуша за участю сільського голови В.І.Мельника та керівника "Арх-бюроінвест" А.І.Лісненка. На прийом з наболілими проблемами прийш

 

31 липня у Саївській сільській раді відбувся прийом громадян, який провів перший заступник голови райдержадміністрації І.Ф.Легуша за участю сільського голови В.І.Мельника та керівника "Арх-бюроінвест" А.І.Лісненка.
На прийом з наболілими проблемами прийшло багато людей, було розглянуто широке коло питань: від працевлаштування до будівництва водогону по вулицях Жовтнева і Довженка.
Так, жителів сільської ради Н.І.Нестеренко й С.М.Сокол цікавило забезпечення скрапленим газом, заяви на постачання якого, як повідомив сільський голова, на той день вже подали 26 громадян, однак далі поданих документів справа ніяк не зрушувалася. І.Ф.Легуша пояснив, що ця проблема відсутності забезпечення скрапленим газом постала через реорганізацію установи, яка займається постачанням населенню газу в балонах, мовляв, як обіцяють - скоро має позитивно вирішитися.
Жительку Саївської сільської ради В.М.Карпець цікавив механізм отримання пільговою категорією людей життєво необхідних медичних апаратів (її мама, П.В.Базарна - інвалід по слуху й чекає своєї черги на отримання слухового апарата). Питання взяті на контроль і найближчим часом, як пообіцяли керівники, громадяни отримають вичерпні відповіді.
Від імені жителів хутора Мельників (вулиць Жовтнева й Довженка) Саївської сільської ради до керівництва звернувся П.П.Рясний із обговоренням перспективи прокладання водогону. Після проведеної наради, під час якої ще раз було детально обговорено таку можливість реалізації в рамках міжнародного проекту ЄС/ПРООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду", Петро Павлович разом із А.І.Лісненком виїхали на місце, де оглянули й проаналізували подальший хід робіт.
Після прийому громадян відбулося засідання виконкому Саївської сільської ради, участь в якому взяв І.Ф.Легуша. На порядок денний виносилися питання "Про розгляд звернень громадян у виконкомі сільської ради за І півріччя  2013 року", "Про хід виконання дохідної частини бюджету сільської ради", ряд інших.
По першому питанню інформувала секретар сільської ради Н.А.Бойко. Зокрема, вона доповіла: "Всього за цей період надійшло 73 звернень, з них - 7 письмових, 66 відвідувачів прийнято особисто сільським головою. Кількість звернень на рівні відповідного періоду минулого року. Більшість питань, з якими звертаються, стосуються сільського та житлово-комунального господарства, соціального захисту, зокрема, пільгових категорій громадян, їх медичного обслуговування, виділення та використання землі, дотримання законодавства на території села, благоустрою населеного пункту. Значна частина звернень - проблеми забезпечення скрапленим газом, якого, на жаль, давно не завозили…". Також Наталія Анатоліївна інформувала про те, що для правової освіти, захисту конституційних прав, свобод та інтересів громадян, належної реалізації Закону України "Про звернення громадян" створено  громадську приймальню, яка надає правову допомогу малозабезпеченим особам. Питання роботи зі зверненнями аналізується щоквартально та на засіданнях виконкому підбиваються підсумки роботи зі зверненнями громадян за квартал. "Сільська рада приділяє належну увагу даній роботі, - говорила секретар. - Всі звернення реєструються  у спеціальному журналі, їх своєчасно розглядає сільський голова у встановлений законодавством термін, а при потребі виносяться на розгляд виконкому чи сесії сільської ради, де приймаються відповідні рішення, про які заявникам повідомляється письмово...".
"Про хід виконання дохідної частини бюджету" інформувала головний бухгалтер сільської ради Н.І.Клюс. Доповівши про результати аналізу господарсько-фінансової діяльності виконавчої влади, господарської діяльності підвідомчих установ, інвентаризацій грошових коштів, товарно-матеріальних цінностей, розрахунків, платіжних зобов'язань, а також про раціональне використання ресурсів, бухгалтер відзначила -  за 6 місяців поточної діяльності сільська рада має перевиконання плану надходжень на 112 відсотків.
Шляхом голосування членів виконкому було затверджено проекти рішень по розглянутих питаннях, контроль за виконанням яких покладеного на сільського голову та секретаря.
Після цього члени виконкому мали можливість задати запитання І.Ф.Легуші. Разом обговорили цінову політику сільського господарства, питання оздоровлення дітей шкільного віку із сімей працівників установ, підприємств і організацій села.

Записала
Вікторія ДОРОШЕНКО
Україна, 42500,

смт Липова Долина,

вул. Горького 1

E-mail: ldolinanashkray@gmail.com

Телефони:

Редактора 5-12-42

Заступника редактора 5-15-52

Передплатний індекс 61529

Свідоцтво про реєстрацію:

СМ №384/06-пр Видане Міністерством Юстицій України 04.05.2007 р.

Відповідальна за розміщення матеріалів на сайті Кучишкіна Є.В.

Розробка та підтримка Кльоп О.О.