Додати до закладок 


Додаються районні програми, продовжується реорганізація лікарні, змінюється бюджет і склад депутатських комісій

Опубліковано 6 09 2013

 

27 серпня 2013 року відбулася 27-а сесія районної ради шостого скликання, яку провела голова районної ради Г.М.Якуб.
Почали з нагород та вітань. За активну депутатську діяльність та з нагоди 22-ї річниці Незалежності України депутату районної ради М.І.Карпцю вручено Подяку районної ради. Поздоровили обранців, які народилися в серпні.
Далі перейшли до затвердження і розгляду порядку денного сесії, на яку виносилося більше 20 питань. Попередньо всі вони були детально вивчені  на засіданні постійних комісій районної ради, тому переважна більшість рішень приймалася без обговорення в залі засідань.
Першим депутати затвердили звіт про виконання районного бюджету за I півріччя 2013 року. Доходи склали 33885,8 тис. грн, видатки - 39473,4 тис. грн. Далі внесли зміни до районного бюджету на 2013 рік. Вони обумовлені, зокрема, виділенням субвенції з обласного бюджету на реалізацію регіональної цільової програми "Дитячі меблі Сумщини" та обласної комплексної програми "Освіта Сумщини у 2012-2015 роках", а також субвенцій районному бюджету із сільських бюджетів; наданням додаткових дотацій з державного бюджету  на вирівнювання фінансової забезпеченості місцевих бюджетів. Крім цього здійснено перерозподіл коштів у межах  розпорядників за їх заявками. За рахунок вільного залишку бюджетних коштів, що склався станом на 1 січня 2013 року,  по загальному фонду районного бюджету виділено 47,5 тис. грн на виплату заробітної плати в РЦСССДМ і централізованій бібліотечній системі.
Наступний блок питань стосувався цільових програм. Так, сесія затвердила районну програму забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування      і районну програму щодо запобігання і протидії корупції на 2013-2015 роки внесла доповнення до програми кадрового забезпечення Липоводолинського району на 2009-2015 роки і зміни до районних комплексних програм "Освіта Липоводолинщини" і розвитку фізичної культури та спорту  в Липоводолинському районі на 2013-2017 роки, цільової програми "Дитячі меблі Липоводолинщини на період до 2015 року",  районної цільової соціальної програми протидії захворюванню на туберкульоз у 2012-2016 роках. Зміни в названих документах викликані різними причинами - змінами в законодавстві, фінансуванні з державного бюджету, яке, скажімо, збільшене в рамках освітянських програм.
Про те, що кожна із прийнятих районною радою програм контролюється, свідчить включення до порядку денного майже кожної сесії заслуховування інформації про їх виконання. Цього разу йшлося про хід реалізації програм щодо дитячих меблів, а також програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства району на 2011-2014 роки. Інформації взяті до відома.
Ще троє питань порядку денного сесії стосувалися реформ у медицині. Так, депутати прийняли рішення про перейменування  відділення центру первинної медико-санітарної допомоги в амбулаторію загальної практики - сімейної медицини смт Липова Долина, внесли зміни до штатної чисельності Липоводолинської ЦРЛ (не пов'язані зі скороченням кадрів) та затвердили процедуру виділу з метою подальшого створення на базі виділеного майна юридичної особи "Комунальний заклад "Липоводолинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги".
Депутати заслухали звіт постійної комісії районної ради з питань молоді, освіти, охорони здоров'я, культури, соціального захисту населення, фізичної культури та спорту, з яким виступив голова комісії Г.М.Корнієнко. Звітувати було про що, адже через цю комісію проходить більшість питань, які розглядаються на сесіях. А очільник комісії дуже сумлінно ставиться до виконання своїх депутатських обов'язків, активний і цілеспрямований у вирішенні всіх питань.
На сесії прийнято рішення з ряду інших питань, зокрема, земельних (затверджено технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельних ділянок громадян). Внесено зміни до складу постійних комісій районної ради: до комісії з питань бюджету, планування, ринкових реформ і управління комунальною власністю переведено депутата Володимира Васильовича В'юна і обрано головою цієї комісії. Попередній голова - Анатолій Петрович Молошний - склав повноваження за власним бажанням, оскільки зараз працює головою Шосткинської райдержадміністрації.  Його переведено до складу постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики, депутатських повноважень, законності, правопорядку та територіального устрою.
Єдиним питанням, проект рішення з якого не підтриманий більшістю депутатів, було "Про списання об'єкта незавершеного будівництва". Мова йшла про недобудову на вулиці Тельмана,1 у Липовій Долині  (поблизу стадіону). І хоч ця споруда розвалюється й розтягується вже два десятки років, депутати С.С.Деуленко, В.А.Марченко, С.П.Гресь та інші запропонували не списувати її, а звернутися до голови облдержадміністрації з проханням про виділення коштів для її добудови і наступного використання для потреб філіалу футбольного центру "Барса". Таку пропозицію було підтримано.
Голова районної ради Г.М. Якуб проінформувала депутатів про ініціативу координаційного комітету з організації в Липоводолинському районі філіалу футбольного центру "Барса" щодо фінансової  підтримки спорудження стадіону та оголошення цієї будови народною. Депутати районної ради підтримали пропозицію про народну будову.
Антоніна Копайгора
Україна, 42500,

смт Липова Долина,

вул. Горького 1

E-mail: ldolinanashkray@gmail.com

Телефони:

Редактора 5-12-42

Заступника редактора 5-15-52

Передплатний індекс 61529

Свідоцтво про реєстрацію:

СМ №384/06-пр Видане Міністерством Юстицій України 04.05.2007 р.

Відповідальна за розміщення матеріалів на сайті Кучишкіна Є.В.

Розробка та підтримка Кльоп О.О.