Додати до закладок 


Оцінки поставить зима

Опубліковано 6 09 2013

 

На колегії районної державної адміністрації обговорено хід підготовки до роботи в осінньо-зимовий період
Стан виконання розпорядження голови райдержадміністрації "Про підготовку галузей економіки та соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2013-2014 років" та підготовку навчальних закладів району до нового навчального року обговорено на засіданні колегії райдержадміністрації, що відбулася 27 серпня з участю начальників управлінь та відділів РДА, керівників установ і організацій району, селищного та сільських голів.
Було констатовано, що в районі виконуються всі заходи з підготовки до роботи котелень та топкових у закладах соціальної сфери, що будуть завершені до 1 жовтня 2013 року.  Робоча комісія перевірила готовність кожного навчального закладу. Виконано великий обсяг робіт щодо енергозбереження. Так, у рамках програми ЄС/ПРООН за сприяння Семенівської сільської ради у місцевій школі замінено 52 вікон на металопластикові. Вартість цих робіт склала 195,5 тис. грн. Проводиться ремонт покрівлі Липоводолинської спеціалізованої школи I-III ст. вартістю 750 тис. грн.  В школах обладнуються санвузли, в Берестівській ЗОШ I-III ст. обладнується єдиний вузол обліку газу.
В закладах культури виконані поточні ремонти,  заготовляються  дрова для опалення, в Берестівському культурно-громадському центрі встановлені стаціонарні обігрівачі, у Яганівському СБК  обладнано 4 переносні повітряно-опалювальні агрегати, а в Яганівській сільській бібліотеці - 4 електропанелі.
Поточні ремонти проведені в усіх лікувально-профілактичних закладах сільської мережі,  завершуються у відділеннях центральної районної лікарні, завершено також промивання систем водопостачання. Природним газом опалюється 13 медичних закладів, дровами - 12, електроопалення встановлене в 5-х.
Перший заступник голови райдержадміністрації І.Ф.Легуша, який вів засідання, наголосив на важливості вчасного та якісного завершення підготовки до роботи  в зимовий період, безумовного виконання відповідного розпорядження голови РДА.
Україна, 42500,

смт Липова Долина,

вул. Горького 1

E-mail: ldolinanashkray@gmail.com

Телефони:

Редактора 5-12-42

Заступника редактора 5-15-52

Передплатний індекс 61529

Свідоцтво про реєстрацію:

СМ №384/06-пр Видане Міністерством Юстицій України 04.05.2007 р.

Відповідальна за розміщення матеріалів на сайті Кучишкіна Є.В.

Розробка та підтримка Кльоп О.О.