Додати до закладок 


"Ніхто не ставить питання про заборону виїзної торгівлі. Головне, щоб вона здійснювалася в рамках закону"

Опубліковано 14 10 2013

 

Під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації І.Ф.Легуші відбулося засідання робочої групи з питань ліквідації стихійної торгівлі в районі. Було заслухано хід виконання доручень голови райдержадміністрації І.Г.Мануші з цього питання. Зокрема, йшлося про те, що місцеві ради узаконюють місця для здійснення виїзної торгівлі. Це вже зробила Липоводолинська селищна рада, сесія якої затвердила, за погодженням із жителями,  місця торгівлі на вулицях райцентру та сіл Побиванка і Червона Гірка. Найближчим часом такі рішення будуть прийняті в усіх сільських радах. А санітарно-епідеміологічна, ветеринарна та інші причетні до цього служби продовжують здійснювати перевірки законності виїзної торгівлі.
І.Ф.Легуша повідомив також, що в райдержадміністрацію звернулися з листом, щоправда анонімно, без прізвищ та адрес, декілька жителів райцентру, які лише поставили свої підписи. Вони вимагають не перешкоджати виїзній торгівлі, яка, за їх твердженнями, допомагає одиноким і немічним людям купувати необхідні продукти й товари, не йдучи в магазини, й за дешевшими цінами.
- Ніхто не ставить питання про заборону виїзної торгівлі, - наголосив І.Ф.Легуша. - Головне, щоб вона здійснювалася у рамках закону. Цьому й підпорядковане виконання доручення голови райдержадміністрації та діяльність робочої групи.
Україна, 42500,

смт Липова Долина,

вул. Горького 1

E-mail: ldolinanashkray@gmail.com

Телефони:

Редактора 5-12-42

Заступника редактора 5-15-52

Передплатний індекс 61529

Свідоцтво про реєстрацію:

СМ №384/06-пр Видане Міністерством Юстицій України 04.05.2007 р.

Відповідальна за розміщення матеріалів на сайті Кучишкіна Є.В.

Розробка та підтримка Кльоп О.О.