Додати до закладок 


Влада

Info Додаються районні програми, продовжується реорганізація лікарні, змінюється бюджет і склад депутатських комісій

Опубліковано 6 09 2013

 

27 серпня 2013 року відбулася 27-а сесія районної ради шостого скликання, яку провела голова районної ради Г.М.Якуб.
Почали з нагород та вітань. За активну депутатську діяльність та з нагоди 22-ї річниці Незалежності України депутату районної ради М.І.Карпцю вручено Подяку районної ради. Поздоровили обранців, які народилися в серпні.

Info Кожній людині - увагу і допомогу у вирішенні актуальних проблем

Опубліковано 16 08 2013

 

9 серпня у райдержадміністрації відбулося навчання, на яке були запрошені селищний та сільські голови, секретарі сільських рад, начальники управлінь і відділів РДА. Провів нараду з питань роботи зі зверненнями громадян, її активізації та публічності керівник апарату райдержадміністрації М.І.Решітько. Взяв участь у ній та виступив т.в.о. голови РДА І.Ф.Легуша.

Info Звернення громадян: належний розгляд і позитивне вирішення

Опубліковано 9 08 2013

 

Всього у І півріччі 2013 року до райдержадміністрації надійшло 91 звернення, порушено 100 питань, що в порівнянні з відповідним періодом 2012 року на 49 звернень (35%) або 52 питання (34%) менше.

Info Деякі питання вирішено на місці, деякі - з виїздом, інші - взято на контроль і чекають свого позитивного вирішення

Опубліковано 9 08 2013

 

31 липня у Саївській сільській раді відбувся прийом громадян, який провів перший заступник голови райдержадміністрації І.Ф.Легуша за участю сільського голови В.І.Мельника та керівника "Арх-бюроінвест" А.І.Лісненка.
На прийом з наболілими проблемами прийшло багато людей, було розглянуто широке коло питань: від працевлаштування до будівництва водогону по вулицях Жовтнева і Довженка.

Info У Лучці жодне з піднятих питань, як завжди, не лишилося без відповіді

Опубліковано 1 08 2013

 

25 липня голова райдержадміністрації І.Г.Мануша та голова районної ради Г.М.Якуб провели особистий прийом громадян у Лучанській сільській раді. І, хоч прийшли на цю зустріч тільки двоє людей - місцеві пенсіонери О.В.Дацько й А.О.Левченко, однак більшість питань, які підняв Олександр Васильович, були адресовані керівництву від імені всієї громади. Так, людей турбує проблема ремонту містка через річку Хорол, яка протікає на території села Лучка. І.Г.Мануша зробив декілька дзвінків, чим пришвидшив процес ремонту, адже, як пояснила сільський голова Л.В.Тесленко, в кабінеті якої й проходив прийом, документація на ці роботи виготовлена, все, що вимагається від сільської ради, виконується без затримок. Тож, хочеться вірити, що роботи по ремонту аварійного містка в Лучці зрушать з “мертвої точки” і жителі спокійно їздитимуть і ходитимуть по ньому.

Info Саме громади мають свідомо обирати своє майбутнє

Опубліковано 25 07 2013

 

19 липня 2013 року в районній державній адміністрації під головуванням керівника апарату М.І.Решітька  відбулося засідання "круглого столу" з обговорення  Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, в якому взяли  участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.  М.І.Решітько  повідомив, що  сьогодні в районі активно обговорюється  проект Концепції.  Ініційоване Президентом України Віктором Януковичем реформування системи організації влади на місцях покликане покращити життя людей та якість надання послуг.

Info Олександр ШАРІЙ: "Тепер будівництво філіалу "Барси" в Липоводолинсьому районі залежить від свідомості та активності його жителів і спонсорі

Опубліковано 12 07 2013

 

Сьогодні широко впроваджуються заходи щодо виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича з метою покращення добробуту та благополуччя українського народу. Одним із масштабних діючих проектів є програма "Діти - майбутнє України", в якій передбачено низку пунктів, спрямованих на здорове й безхмарне "завтра" підростаючого покоління.
Україна, 42500,

смт Липова Долина,

вул. Горького 1

E-mail: ldolinanashkray@gmail.com

Телефони:

Редактора 5-12-42

Заступника редактора 5-15-52

Передплатний індекс 61529

Свідоцтво про реєстрацію:

СМ №384/06-пр Видане Міністерством Юстицій України 04.05.2007 р.

Відповідальна за розміщення матеріалів на сайті Кучишкіна Є.В.

Розробка та підтримка Кльоп О.О.