Додати до закладок 


Закон

Info 15 липня 2013 року - останній день сплати збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності за серпень

Опубліковано 12 07 2013

 

Для платників збору за: провадження торговельної діяльності (крім торговельної діяльності з придбанням короткотермінового торгового  патенту), діяльності з надання платних послуг,  здійснення торгівлі валютними цінностями останнім днем сплати такого збору за серпень 2013 року є 15 липня поточного року.

Info Час перебування у відпустці в зв'язку з вагітністю та пологами зараховуватиметься до страхового стажу

Опубліковано 12 07 2013

 

Така новація передбачена Законом України "Про внесення змін до деяких законів України щодо призначення та індексації пенсії" (№ 231-VII від 14.05.2013), що набув чинності з 1 липня цього року.

Info Права на аліменти на дитину у зв`язку з набуттям права власності на нерухоме майно припиняються

Опубліковано 12 07 2013

 

З дозволу органу опіки та піклування той із батьків, з ким проживає дитина, чи той, хто проживає від неї окремо, можуть укласти договір про припинення права на аліменти для дитини у зв`язку з передачею права власності на нерухоме майно (житловий будинок, квартиру, земельну ділянку тощо).

Info Зарплата в "конверті" сьогодні - життя без впевненості завтра

Опубліковано 13 06 2013

 

Роменська ОДПІ  налаштована на активізацію роботи з метою подолання практики використання неформальних трудових відносин. Діяльність фахівців інспекції спрямована на легалізацію заробітної плати та трудових відносин між роботодавцями і найманими працівниками, аналізу її результатів, проведення інформаційно-роз'яснювальної  роботи щодо переваг легальної зайнятості.

Info Податок на доходи фізичних осіб підлягає сплаті суб'єктом господарювання до відповідного місцевого бюджету регіонів України, в яких працюю

Опубліковано 13 06 2013

 

Відповідно до ст.64 Бюджетного кодексу України від 8 липня 2010 року № 2456-VI податок на доходи фізичних осіб, який сплачується податковим агентом - юридичною особою (її філією, відділенням, іншим відокремленим підрозділом) чи представництвом нерезидента - юридичної особи, зараховується до відповідного місцевого бюджету за її місцезнаходженням (розташуванням) в обсягах податку, нарахованого на доходи, що сплачуються фізичній особі.

Info Представництво сторін у виконавчому провадженні

Опубліковано 13 06 2013

 

Сторони можуть реалізовувати свої права і обов'язки у виконавчому провадженні самостійно або через представників. Під  представництвом  слід розуміти юридичні відносини, на підставі яких одна особа - представник - виконує відповідно до закону або статуту чи договору певні процесуальні дії в інтересах іншої. Метою інституції представництва у виконавчому провадженні є надання допомоги громадянам і юридичним особам щодо захисту їх прав як стягувача або боржника. Отже, у виконавчому провадженні представник захищає інтереси особи, яку представляє. Представництво у виконавчому провадженні може бути двох видів: за законом і за договором.

Info Про особливості пенсійного забезпечення багатодітних батьків

Опубліковано 13 06 2013

 

запитань у липоводолинців дуже багато. Тому, об'єднавши їх, пропонуємо читачам інтерв'ю з головним спеціалістом по нагляду за призначенням та виплатою пенсій в органах Пенсійного фонду О.І.Нагнибідою.
Україна, 42500,

смт Липова Долина,

вул. Горького 1

E-mail: ldolinanashkray@gmail.com

Телефони:

Редактора 5-12-42

Заступника редактора 5-15-52

Передплатний індекс 61529

Свідоцтво про реєстрацію:

СМ №384/06-пр Видане Міністерством Юстицій України 04.05.2007 р.

Відповідальна за розміщення матеріалів на сайті Кучишкіна Є.В.

Розробка та підтримка Кльоп О.О.