Додати до закладок 


Українець - назавжди, і аграрій - назавжди, тому що вічною є наша українська земля!

Опубліковано 17 11 2014

 

Шановні трудівники агропромислового комплексу  району!
День працівників сільського господарства - це вінець напруженого року, сповненого вашою нелегкою повсякденною працею, думками про день сьогоднішній та прийдешній. Це свято тих, хто присвятив своє життя нелегкій селянській долі, свято воістину всенародне, адже від результатів вашої діяльності значною мірою залежить здоров’я, добробут і процвітання України. Щиро дякую вам за працю, за розуміння важливості своєї справи, за те, що шануєте землю і збираєте багаті врожаї, що залишаєтеся вірними селу. Хай рясно колоситься нива, яку ви щороку засіваєте, міцніє ваш добробут і стають вагомішими ваші здобутки!
Висловлюю глибоку подяку хліборо­бам, механізаторам, тваринникам, організаторам агропромислового виробництва району. Ваша праця нелегка, але дуже важлива, адже Україна живе й працює завдяки невтомним трудівникам, які постійно дбають про землю.
Нинішній рік - найстрашніший в історії незалежної України. Час вибрав нас для випробування -  чого варті люди, який їхній дух і чи вистачить сили винести все це. Випробування війною є найстрашнішим для людини. 9 молодих людей із 5 сільгосппідприємств нашого району змінили хлібне поле на поле бою. Підтримують їх матеріально та морально керівники господарств: ТОВ «Альянс» Іван Олександрович Демченко, ТОВ «Мрія» Іван Миколайович Чайка. Для переселенців із зони АТО надав житло та забезпечив їх роботою директор ТОВ «Беєве» Іван Іванович Сало. Низький уклін їм за це.
Незважаючу на кризу, а можливо, і всупереч їй, ви виростили найвищий в історії району урожай зернових та зернобобових культур. Район не втрачає передових позицій в області. І все це завдяки зусиллю людей, вашим знанням і наполегливості, хазяйновитості, комплексному підходу до організації виробництва, удосконаленню матеріальної бази.
Практично всі сільгосппідприємства ра­йону завершили збиральні роботи, проведено посів озимих культур  та завершується оранка зябу.  Валове виробництво зерна становить 174,5 тис. тонн при середній урожайності 59,6 ц/га. Найбільший вал зернових культур без кукурудзи отримали в ТОВ ”СК-Агро” (керівник Сергій Миколайович Жамардій, агроном Євгеній Олексійович Педич) - 10,3 тисячі тонн, СВК «Колядинець» (Анатолій Миколайович Сліпченко, Валерій Олександрович Коваль) – 8,8 тисячі  тонн, ТОВ «Беєве»  (Іван Іванович Сало, Олексій Миколайович Олещенко) - 6.5 тисячі тонн.
Найвища віддача 1 гектара зернового клину в СВК «Колядинець»  - 65,8 ц, ТОВ «Беєве» - 61,3 ц, ТОВ «СК-Агро» - 60,4 ц. Серед фермерських господарств кращих результатів досягли СФГ „Обрій” (Віктор Олексійович Литвиненко), ФГ „Карпець М.І.” (Микола Ілліч Карпець), ФГ «Поділля-інвест» (Іван Васильович Марченко).
У переддень свята хочу відзначити безпосередніх організаторів роботи в полі, агрономів: Олексія Миколайовича Олещенка з ТОВ «Беєве», Євгенія Олексійовича Педича з ТОВ «СК-Агро», Олександра Івановича Стешенка з ТОВ «Альянс», Сергія Петровича Малиша з Яганівського відділення ФГ «Кривозуб», Тетяну Миколаївну Жогло з ТОВ «Лан-123”. Саме завдяки їхньому досвіду, знанням,  професіоналізму досягнуто таких високих показників у рослинництві.        
Своєчасність збиральних робіт забезпечена безпосередніми їх виконавцями  - комбайнерами, механізаторами, водіями. В числі тих, хто  своєю самовідданою працею примножує добробут нашої держави, називаємо сьогодні механізаторів Михайла Петровича Клюса з ТОВ ”СК-Агро»”, Віктора Івановича Теслика з СВК АФ «Семенівська», Івана Івановича Зацаринного з ТОВ «Беєве», Бориса Петровича Литовченка з СВК «Колядинець», Юрія Анатолійовича Касянчука з ТОВ АФ «Руслан», головних інженерів ТОВ «Лан-123» Володимира Вікторовича Степаненка, ТОВ «Мрія» Олександра Івановича Мостового.  Звичайно, всіх не перелічити. Вони складають основу нашого сільськогосподарського виробництва, своєю сумлінною працею, високими виробничими показниками вносять свій вклад у трудову славу району.
Значний внесок у досягнення високих показників у тваринництві зробили оператори машинного доїння Тетяна Федорівна Петрик із СВК «Колядинець», Любов Миколаївна Драч та Надія Іванівна Глянько з  агрофірми «Семенівська”, оператор по відгодівлі молодняка ВРХ  Дмитро Іванович Гришко з ТОВ «Беєве», Іван Григорович Мелешко та Галина Михайлівна Гладка із СВК АФ «Семенівська»”,  оператори по відгодівлі свиней: із СВК «Колядинець» Лідія Михайлівна Бер, із СВК АФ «Семенівська» Галина Григорівна Кажан, оператор по відтворенню стада Світлана Олексіївна Москвич із СВК «Колядинець», пташниця Ганна Миколаївна Пронь та слюсар Анатолій Олександрович  Легуша із ТОВ ”Птахопродукт-2007”.
Аналізуючи показники роботи в тваринництві за 10 місяців, слід відмітити, що тваринниками району вироблено 745  тонн м’яса, 5556  тонн молока, 19  млн  959 тисяч штук яєць. Від курки-несучки отримано 201 штук яєць. Одержано на 100 корів 58 телят. Валове виробництво молока за 10 місяців склало: в СВК АФ “Семенівська”  - 2318 т, ТОВ ”Беєве” - 1704 т, СВК ”Колядинець”  - 1149 т, ФГ ”Кривозуб” – 383 т.     
Враховуючи особистий внесок в розвиток агропромислового комплексу району та високі показники в роботі, по­дякою Міністра аграрної полі­тики та продовольства України нагороджений головний агроном ТОВ «Мрія» Сергій Анатолійович Крамаренко, почесними грамотами Департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації механізатори ТОВ «АФ Руслан» Станіслав Михайлович Кудлаєнко та з фермерського господарства «Поділля-інвест»  Анатолій Володимирович Савченко.
Доземно вклоняємося перед тими праців­никами, які свого часу сумлінно трудилися у сільському господарстві, а тепер перебувають на заслуженому відпочинку. Слова привітання звучать на адресу ветеранів сільськогосподарського виробництва  Петра Івановича Омельченка, Петра Миколайовича Олійника, Петра Михайловича Токманя, Василя Івановича Дмитренка, Володимира Ілліча Давиденка, Івана Миколайовича Карпенка. Ми пишаємося тим, що маємо такий великий, потужний арсенал учителів-наставників, котрі свої вміння та досвід і надалі передають молодому поколінню. Щиро дякуємо вам за сумлінну працю, енергію та самовідданість у почесній справі! Нехай і надалі ваш шлях буде  щедрий добром, багатий успіхами, а тепло та затишок родинної оселі надійно захищають від життєвих негараздів.
Значний внесок у вирішення не тільки аграрних проблем, а й питань соціально- побутового розвитку, благоустрою населених пунктів зроблено керівниками сільськогосподарських підприємств Василем Івановичем В’юном, Іваном Івановичем Салом, Іваном Миколайовичем Чайкою, Олегом Петровичем Пархомцем, Іваном Миколайовичем Кривозубом, Віктором Олексійовичем Литвиненком.
Покращенню фінансових можливостей сільських трудівників сприяє вдосконалення земельних та майнових відносин. За 10 місяців  поточного року в рахунок орендної плати за користування земельними паями сплачено 22 млн 980 тис. грн, що становить 74% до договірних зобов’язань. 
Попереду у нас серйозні й численні завдання, і лише спільними зусиллями, єдністю та згуртованістю ми зможемо максимально ефективно використовувати наші ресурси, збільшувати конкурентоспроможність сільськогосподарської продукції як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринках. Нам потрібно навчитись жити по-новому, будувати нову країну. Для цього у нас є віра, надія, бойовий дух. Українець - назавжди, і аграрій – назавжди, тому що вічною є наша українська земля.

З повагою Юрій ЗАВАДЬКО,
тимчасово виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації

Україна, 42500,

смт Липова Долина,

вул. Горького 1

E-mail: ldolinanashkray@gmail.com

Телефони:

Редактора 5-12-42

Заступника редактора 5-15-52

Передплатний індекс 61529

Свідоцтво про реєстрацію:

СМ №384/06-пр Видане Міністерством Юстицій України 04.05.2007 р.

Відповідальна за розміщення матеріалів на сайті Кучишкіна Є.В.

Розробка та підтримка Кльоп О.О.