Додати до закладок 


Життя

Info Українець - назавжди, і аграрій - назавжди, тому що вічною є наша українська земля!

Опубліковано 17 11 2014

 

Шановні трудівники агропромислового комплексу  району!
День працівників сільського господарства - це вінець напруженого року, сповненого вашою нелегкою повсякденною працею, думками про день сьогоднішній та прийдешній. Це свято тих, хто присвятив своє життя нелегкій селянській долі, свято воістину всенародне, адже від результатів вашої діяльності значною мірою залежить здоров’я, добробут і процвітання України. Щиро дякую вам за працю, за розуміння важливості своєї справи, за те, що шануєте землю і збираєте багаті врожаї, що залишаєтеся вірними селу. Хай рясно колоситься нива, яку ви щороку засіваєте, міцніє ваш добробут і стають вагомішими ваші здобутки!


Info А в дарунок працівникам галузі культури – грамоти, квіти й пісні…

Опубліковано 17 11 2014

 

Урочистості з нагоди Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва цього року в Липовій Долині розпочалися на козацькому острові Пресвятої Богородиці, що в центрі селища омивається водами річки Хорол.

Info Дякую всім, хто у важку годину є фундаментом людяності нації

Опубліковано 3 10 2014

 

Коли у нашій Вкраїні був мир, ми щодня ходили працювати на свої роботи, обговорювали теми телепередач чи нову машину сусідів, чи переймалися власними проблемами або проблемами дітей та родичів. І таких «чи» було багато. Сьогодні ми так само ходимо на роботи, але думки та теми для обговорення інші.

Info До учасників АТО не байдужі і беївчани

Опубліковано 3 10 2014

 

Цими днями жителі села Беєве зібрали гуманітарну допомогу в зону АТО, де знаходяться два наші захисники. Візит у Луганську область відбувся 24 вересня. Продукти, теплий одяг, речі, необхідні для проживання в польових умовах, швидко постарався доставити водій «Газелі» ТОВ «Беєве» В.Д.Харченко. 

Info Фронт і тил

Опубліковано 3 10 2014

 

Війна на сході країни, хоч і з деяким затишшям, продовжується. Багато наших воїнів-липоводолинців знаходяться на передовій лінії фронту. Всі думки, помисли і молитви їх рідних, друзів і знайомих – про них, про те, щоб були живі-здорові і з перемогою якомога швидше повернулися додому. Тут, у тилу, більшість людей намагаються підтримати бійців у міру своїх можливостей. Хтось – коштами, інший – гостинцем із саду-городу, домашнього господарства.  Шириться волонтерський рух, в який вливаються жителі сіл і селища, підприємці, молоді люди. А відомі в районі благодійники продовжують підтримувати  учасників антитерористичної операції, організовуючи нові й нові гуманітарні акції.


Info Герої не вмирають!

Опубліковано 11 09 2014

 

5-7 вересня –дні жалоби на Сумщині…  9 вересня жителі обласного центру  прощалися з шістьма військовослужбовцями 9-ї батареї 27 Сумського реактивного артилерійського полку. Вони загинули 3 вересня поблизу Старобєльська Луганської області в результаті обстрілу з реактивної системи залпового вогню «Смерч».

Info Квітами й національною символікою рясніла центральна площа селища під час урочистого мітингу, присвяченого Дню визволення Липової Долини ві

Опубліковано 11 09 2014

 

9 вересня на центральній площі селища відбувся мітинг, присвячений 71-й річниці  від дня визволення Липової Долини від фашистських загарбників. Урочистості зібрали керівництво району та селища, ветеранів війни, учнів місцевої школи, працівників організацій та установ, мешканців Липової Долини різного віку.

Україна, 42500,

смт Липова Долина,

вул. Горького 1

E-mail: ldolinanashkray@gmail.com

Телефони:

Редактора 5-12-42

Заступника редактора 5-15-52

Передплатний індекс 61529

Свідоцтво про реєстрацію:

СМ №384/06-пр Видане Міністерством Юстицій України 04.05.2007 р.

Відповідальна за розміщення матеріалів на сайті Кучишкіна Є.В.

Розробка та підтримка Кльоп О.О.