Додати до закладок 


Більше 1000 хворих отримали пільгові ліки на загальну суму 376890 гривень

Опубліковано 5 02 2013

 

Апаратна нарада при голові райдержадміністрації 4 лютого почалася із традиційного питання новацій у законодавстві. На цей раз головний державний податковий ревізор-інспектор Липоводолинського відділення Роменської ОДПІ І.А.Легуша розповів про оподаткування нерухомого майна в 2013 році.
Було обговорено також інформацію головного лікаря центральної районної лікарні О.М.Бадіона "Про забезпечення населення лікарськими засобами та виробами медичного призначення, безоплатний та пільговий відпуск лікарських засобів за рецептами".  Олексій Миколайович, зокрема, сказав, що в минулому році 1086 хворих у районі отримали пільгові ліки на загальну суму 376890 грн. Переважна більшість бюджетних коштів була спрямована на забезпечення медпрепаратами дітей-інвалідів до 16 років. Таких у районі 62, а потребували невідкладного лікування семеро з хворобами: епілепсія, пухлини, ревматоїдний артрит, гемофілія. Для таких тяжкохворих діток було виділено близько 200 тис. грн.
Серед пільговиків, котрі мають право безоплатного забезпечення лікарськими засобами - ветерани війни, діти віком до 3-х років, онкологічні хворі, люди, які страждають на цукровий діабет, бронхіальну астму, ревматоїдний артрит, епілепсію,  шизофренію, після протезування серцевих клапанів та інші тяжкі недуги.  
Пільгове забезпечення ліками відбуватиметься і в цьому році. Але, як наголосив голова райдержадміністрації І.Г.Мануша, для ширшого залучення коштів треба приводити в дію й резерви місцевих бюджетів, про що слід потурбуватися сільським і селищному головам. А керівництву центральної районної лікарні поставлене завдання посилити контроль за видачею пільгових рецептів, аби всі, хто потребує, одержували пільгове лікування згідно законодавства.
На апаратній нараді заслухано звіт сільського голови с.Байрак В.Г.Самілик "Про стан виконання Указу Президента України "Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та місцевого самоврядування" у виконкомі Байрацької сільської ради.

Україна, 42500,

смт Липова Долина,

вул. Горького 1

E-mail: ldolinanashkray@gmail.com

Телефони:

Редактора 5-12-42

Заступника редактора 5-15-52

Передплатний індекс 61529

Свідоцтво про реєстрацію:

СМ №384/06-пр Видане Міністерством Юстицій України 04.05.2007 р.

Відповідальна за розміщення матеріалів на сайті Кучишкіна Є.В.

Розробка та підтримка Кльоп О.О.