Додати до закладок 


Піснею, танцем і колоритними доробками звітували аматори сцени Липоводолинщини

Опубліковано 5 02 2013

Хліб-сіль - шанованій гості. Липоводолинський коровай приймає Л.О.Ніконова

 

У суботу 2 лютого невелике село Яганівка враз поповнилося новими людьми, звеселіло і стало багатоголосим. Майже півдня воно було культурним центром Липоводолинщини. Тут у місцевому сільському  Будинку культури відбувся заключний концерт першого етапу фестивалю "Талантами уславлена земля - це рідна Сумщина моя", присвячений 75-й річниці утворення Сумської області. Це був творчий звіт аматорів сцени і майстрів ужиткового мистецтва.
Увагу численних гостей привертала яскравими вишиванками, виробами з дерева, бісеру, картинами виставка декоративно-вжиткового мистецтва, розташована у фойє. Різножанрово і колоритно представили концертну програму творчі колективи дитячої школи мистецтв, районного Будинку культури, Яганівського, Московського, Беївського, Русанівського, Лучанського сільських Будинків культури і Берестівського культурно-громадського центру. У глядацькій залі були присутні заступник начальника управління культури і туризму облдержадміністрації Л.О.Ніконова, перший заступник голови райдержадміністрації І.Ф.Легуша, голова районної ради М.В.Жогло, сільський голова с. Яганівка М.В.Ізюменко та окремі сільські голови, виконавчий директор місцевого фермерського господарства І.М.Кривозуб.


Детальніше про офіційне відкриття фестивалю та концерт, який тривав понад дві години, читайте в наступному номері газети.
Україна, 42500,

смт Липова Долина,

вул. Горького 1

E-mail: ldolinanashkray@gmail.com

Телефони:

Редактора 5-12-42

Заступника редактора 5-15-52

Передплатний індекс 61529

Свідоцтво про реєстрацію:

СМ №384/06-пр Видане Міністерством Юстицій України 04.05.2007 р.

Відповідальна за розміщення матеріалів на сайті Кучишкіна Є.В.

Розробка та підтримка Кльоп О.О.