Додати до закладок 


Коротко про різне 9.02

Опубліковано 8 02 2013

Фізичній особі, яка досягла шістнадцяти років і бажає займатися підприємницькою діяльністю, може бути надана повна цивільна дієздатність, але для цього треба мати письмову згоду батьків. У такому разі фізособа має право на державну реєстрацію її як підприємця. Про це повідомляє Роменська МДПІ.

За інформацією Головного управління статистики в області номінальна заробітна плата на Сумщині впродовж 2012 року зросла на 10%, при цьому реальна зарплата у грудні 2012-го, порівняно з відповідним періодом попереднього року, збільшилась на 11,5%, а відносно листопада минулого року - на 6%.

У квітні цього року буде проведено експертизу залишків недобудованого приміщення спортивної школи в Липовій Долині з метою встановлення можливості  завершення її спорудження та внесення змін до проектно-кошторисної документації.

У господарствах населення за минулий рік вироблено 70,8% м'яса, 62,1% молока, 55,2% яєць від загального їх виробництва в області (повідомлення Головного управління статистики).

Заступник голови райдержадміністрації А.П.Молошний провів нараду з адміністрацією ЖКГ "Липоводолинське" щодо роботи в зимовий період та стану справ у комунальному господарстві району. Під його головуванням відбулося також засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати і зайнятості населення та тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

У районному центрі зайнятості населення оновлені всі куточки з матеріалами для роботодавців, безробітних і сектор соціальних ризиків згідно нового законодавства про зайнятість громадян, що діє з 1 січня 2013 року.

В рамках профорієнтаційної роботи у 9-А класі Липоводолинської спеціалізованої школи I-III ст. (класний керівник Н.М.Тарасенко) відбулася зустріч з колишньою випускницею, нині студенткою Харківського держуніверситету ім.Каразіна Анастасією Свіржевською. Вона розповіла про навчальний заклад, поділилася особистими враженнями про навчання. А учениця 10-Б класу Аліна Потоцька, взявши участь у третьому турі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін (обласний рівень) з предмету англійська мова, виборола третє місце (вчитель Л.В.Жогло).

Нещодавно підбито підсумки районного етапу обласного конкурсу юних майстрів народних ремесел "Знай і люби свій рідний край". Для оцінювання було подано дуже багато різноманітних робіт, виготовлених за всіма напрямками декоративно-вжиткового мистецтва. Як відзначають організатори конкурсу, найактивнішими стали вихованці гуртків РБДЮ та гурткової позакласної роботи навчальних закладів Байрака й Берестівки. Кращі вироби направлено для участі в завершальному, обласному етапі конкурсу.

До центральної районної бібліотеки імені Л.Новиченка надійшла велика партія нових книг. З цього приводу в закладі організовано літературний колаж - репрезентацію видань. В рамках державної програми забезпечення українськими книгами бібліотека поповнилася багатьма примірниками творів сучасних українських авторів - таких як Марія Матіос, Ірен Роздобудько, Марина та Сергій Дяченки й багато інших, а також метрів зарубіжного письменництва.
Україна, 42500,

смт Липова Долина,

вул. Горького 1

E-mail: ldolinanashkray@gmail.com

Телефони:

Редактора 5-12-42

Заступника редактора 5-15-52

Передплатний індекс 61529

Свідоцтво про реєстрацію:

СМ №384/06-пр Видане Міністерством Юстицій України 04.05.2007 р.

Відповідальна за розміщення матеріалів на сайті Кучишкіна Є.В.

Розробка та підтримка Кльоп О.О.