Додати до закладок 


Ольга Демченко стала кращою серед вчителів-фізиків 24 районів Сумщини

Опубліковано 12 02 2013

 

7 лютого у приміщенні Сумської обласної філармонії відбулося урочисте закриття ІІ обласного туру Всеукраїнського конкурсу "Вчитель року - 2013".  Наш район у номінації "Фізика" представляла вчитель Липоводолинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Ольга Петрівна Демченко. Здобувши перемогу в районному етапі завдяки високій науково-теоретичній підготовці та досконалому володінню методикою викладання предмета, педагог гідно виступила і в області, потрапивши до п'ятірки найкращих серед учасників з 24 районів Сумщини.
"Ольга Петрівна має більше 20 років педагогічного стажу. В її арсеналі - широкий набір прийомів та методів, які сприяють досягненню успіхів у творчій діяльності та інтелектуальному розвитку. Вона формує у школярів прагнення до успіху, самореалізації та самовдосконалення, -  так оцінює роботу вчителя керівництво районного відділу освіти, молоді та спорту РДА. - Велику увагу приділяє профорієнтаційній роботі, забезпечує підготовку переможців обласного етапу олімпіад з фізики, бере активну участь у проведенні шкільних та районних науково-методичних заходів…". 
О.П.Демченко (на знімку в центрі) у ІІ турі здобула перше місце в номінації "Фізика". Тепер вона захищатиме честь області у Всеукраїнському етапі конкурсу "Вчитель року - 2013", що відбудеться найближчим часом.
Вікторія ДОРОШЕНКО
Україна, 42500,

смт Липова Долина,

вул. Горького 1

E-mail: ldolinanashkray@gmail.com

Телефони:

Редактора 5-12-42

Заступника редактора 5-15-52

Передплатний індекс 61529

Свідоцтво про реєстрацію:

СМ №384/06-пр Видане Міністерством Юстицій України 04.05.2007 р.

Відповідальна за розміщення матеріалів на сайті Кучишкіна Є.В.

Розробка та підтримка Кльоп О.О.