Додати до закладок 


"Про найважливіше" говорили і у віршах, і у прозі…

Опубліковано 12 02 2013

 

Протягом місяця тривав конкурс, присвячений Дню Святого Валентина, традиційно оголошений редакцією газети. Учасникам пропонувалося розповісти гарну історію кохання - у прозовій чи віршованій формі. Чомусь більшість із учасників, яким ми дуже вдячні та чиї найвдаліші твори будуть  надруковані на шпальтах нашого видання, все ж віддали перевагу поезії, а проза лишилася у прикрій меншості. Ми очікували більше цікавих сюжетів, захоплюючих розповідей…
Отож визначитися з переможцем у номінації "Краща прозова історія про кохання" було, як ви вже зрозуміли, справою неважкою - перше і єдине місце посіла Світлана Фіненко (с.Подільки). Цікаве поєднання образів, опис головних цінностей, використання багатства слова, його співучості - літературна замальовка "Про найважливіше…", впевнені, примусить стрепенутися не одне серце, торкнеться струн душі найзатятішого скептика… Світлані - перше місце і найщиріші поздоровлення.
У номінації "Кращий вірш про кохання"  визначено трьох переможців: перше місце завоював своєю творчістю колишній педагог, майстер віршованого слова Володимир Головко із Московського, друге - постійний учасник літературних конкурсів, людина дуже активна, не дивлячись на свій вельми поважний вік, Микола Марюха з Беєвого, а третє - сімнадцятирічна дівчина, студентка Ілона Мельник, також із Московського. Ілона пише давно, однак не наважувалася друкуватися і - ось як може статися! Бажаємо творчо зростати, підкорюючи все нові й нові сходинки. Ваші твори, шановні призери, ми розміщуємо на 4-ій сторінці сьогоднішнього номера, а на вас чекаємо в редакції за пам'ятними подарунками. Дякуємо за участь, пишіть нам і надалі, а ми, в свою чергу, зробимо усе можливе, щоби талант мав змогу розвиватися. Зі святом!  
Вікторія ДОРОШЕНКО
Україна, 42500,

смт Липова Долина,

вул. Горького 1

E-mail: ldolinanashkray@gmail.com

Телефони:

Редактора 5-12-42

Заступника редактора 5-15-52

Передплатний індекс 61529

Свідоцтво про реєстрацію:

СМ №384/06-пр Видане Міністерством Юстицій України 04.05.2007 р.

Відповідальна за розміщення матеріалів на сайті Кучишкіна Є.В.

Розробка та підтримка Кльоп О.О.