Додати до закладок 


Саївчани турбуються про воду та роботу в своєму селі

Опубліковано 12 02 2013

під час прийому - оформляється колективне звернення заявників

 

7 лютого у селі Саї здійснено прийом громадян за місцем проживання групою відповідальних працівників  райдержадміністрації у складі начальника загального відділу РДА Л.М.Шкури, начальника відділу Держкомзему в районі В.В.Сороки і заступника начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації С.В.Берези.
Саївчани піднімали переважно колективні питання. Жителі вулиць Жовтнева та Довженка О.О.Крамаренко, П.П.Рясний, І.Г.Симоненко та інші прийшли із зверненням щодо прокладання водогону. За їхніми словами, колодязі у Мельниках (так по-старому називають вони свій куток) вже років п'ять, як обезводніли. Тож люди просять допомоги  місцевої влади в організованому підведенні води. Говорили вони також про необхідність випилювання аварійних дерев обабіч автотраси, що веде до їхнього села. Розташовані по обидві сторони проїжджої  частини, вони потенційно небезпечні для машин та пішоходів, особливо взимку при налипанні мокрого снігу і різких поривах вітру. Цю тему продовжив П.І.Омельченко. Він просив звернути увагу на такі ж ризики дороги до села Рудоман. Над нею також нависають високі дерева із наполовину випаленими стихійною пожежею стовбурами, а поруч, "гілкою подати", лінія електромережі високої напруги.
Ще одне звернення від громади було про ремонт "розбитої" дороги на Семенівку, де "яма на ямі", що ускладнює рух маршрутки та іншого транспорту. Про продовження роботи по прокладанню водогону за "проонівським" проектом говорили представники вулиць Ювілейна, Ватутіна, Щорса, і майже всі саївчани озвучили найболючіше - у селі немає роботи для молоді та людей середнього віку, у т.ч. сільськогосподарських професій - механізаторів, водіїв та інших.
Було й кілька індивідуальних звернень саївчан - із земельних питань, щодо взяття на облік у центрі зайнятості, субсидії, інші.
Всі проблеми, підняті в ході прийому громадян, взяті на особистий контроль голови райдержадміністрації. Заявники у встановлений законодавством термін отримають відповідь з детальним поясненням спеціалістів відповідних служб  щодо будівництва водогону - необхідного фінансування, обсягу роботи, інших технологічних моментів.
Тетяна Супрун
Україна, 42500,

смт Липова Долина,

вул. Горького 1

E-mail: ldolinanashkray@gmail.com

Телефони:

Редактора 5-12-42

Заступника редактора 5-15-52

Передплатний індекс 61529

Свідоцтво про реєстрацію:

СМ №384/06-пр Видане Міністерством Юстицій України 04.05.2007 р.

Відповідальна за розміщення матеріалів на сайті Кучишкіна Є.В.

Розробка та підтримка Кльоп О.О.