Додати до закладок 


Коротко про різне 14.02

Опубліковано 14 02 2013

 

На апаратній нараді в районній державній адміністрації заслухано інформацію про новини в земельному законодавстві, а також  питання "Про хід виконання районної комплексної програми "Молодь Липоводолинщини" на 2011-2015 роки" і "Про підсумки кадрової роботи в управліннях та відділах райдержадміністрації та подальше вдосконалення її рівня". Провів нараду голова РДА І.Г.Мануша.

За інформацією Головного управління статистики в області, величина індексу споживчих цін у січні 2013 року до грудня минулого становить: в Україні - 100,2%, в Сумській області - 100,1%. Індекс інфляції за січень цього року, порівняно з груднем 2011-го відповідно складає 100,2% і 100%.
Сектором у справах молоді та спорту відділу освіти, молоді та спорту  райдержадміністрації проведено засідання "круглого столу" на тему: "Профілактичні заходи, спрямовані на попередження вживання тютюнових, алкогольних та наркотичних речовин у молодіжному середовищі", в якому взяли участь представники служби у справах дітей РДА, районної організації товариства Червоного Хреста України, відділу освіти, молоді та спорту РДА, районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей і молоді, КМДС  РВ УМВС в Сумській області.

Липоводолинська спеціалізована школа I-III  ст. включена до переліку навчальних закладів з експериментально-дослідницької роботи по впровадженню електронних журналів успішності, який  має  назву "Щоденник.ua". Батьки можуть брати участь у цьому проекті, відповідно зареєструвавшись, та контролювати успішність своїх дітей.

У 2012 році кількість працюючих на підприємствах, в установах та організаціях Липоводолинського району, як і в 2011 році, становила 3,8 тис. осіб. Середньомісячна зарплата штатного працівника в цьому періоді склала 1834 грн, що на 9,9% перевищує відповідний показник попереднього року (інформація Головного управління статистики).

Це ж джерело повідомляє, що 100,5 тис. сімей в області були призначені в минулому році субсидії для відшкодування витрат на житлово-комунальні послуги на загальну суму 15498,9 тис. грн. Середній розмір призначеної субсидії на сім'ю в грудні становив 188,4 тис. грн. Наш район - серед тих, де найбільший розмір субсидії - 204,9 грн на сім'ю. Ще 17,6 тис. сімей на Сумщині одержали субсидії готівкою для відшкодування витрат на придбання скрапленого газу, твердого і рідкого пічного побутового палива на суму 14158,3 тис. грн.

В  м.Ромни на базі музичної школи відбулася VІ регіональна конференція викладачів по класу "Фортепіано". В її роботі взяли участь представники із Сум, Конотопа, Глухова, Путивля, Недригайлова. Липоводолинську школу мистецтв представили два викладачі - С.Ф.Вербицька й О.В.Гапич. Колеги поділилися досвідом роботи, окреслили плани на найближче майбутнє, переглянули майстер-класи викладачів вищої категорії.

Директором районного Будинку культури призначена Тамара Григорівна Полях, яка до цього працювала інспектором по культурній спадщині сектора культури райдержадміністрації.

На профілактичних обліках у районі знаходяться: 5 наркозалежних осіб, 54 хронічних алкоголіки, 7 неповнолітніх та 55 дорослих осіб, схильних до насильства у сім'ї.
Україна, 42500,

смт Липова Долина,

вул. Горького 1

E-mail: ldolinanashkray@gmail.com

Телефони:

Редактора 5-12-42

Заступника редактора 5-15-52

Передплатний індекс 61529

Свідоцтво про реєстрацію:

СМ №384/06-пр Видане Міністерством Юстицій України 04.05.2007 р.

Відповідальна за розміщення матеріалів на сайті Кучишкіна Є.В.

Розробка та підтримка Кльоп О.О.