Додати до закладок 


Кубок пам'яті Г.Г.Плюща

Опубліковано 14 02 2013

Кубок - переможцю

 

Яскравою сторінкою спортивно-масової роботи Синівського професійного аграрного ліцею був четвертий волейбольний турнір на кубок пам'яті колишнього викладача Григорія Григоровича Плюща. Традиційно ці змагання з волейболу проводяться в листопаді, проте цього року організатори турніру: адміністрація та дирекція "Синівського професійного аграрного ліцею" вирішили провести змагання 29 січня. Саме в цей день 1944 року в селі Миченки Батуринського  району Чернігівської області народився Григорій Григорович. Після закінчення школи він вступив на навчання до технікуму фізичної культури та спорту. Його улюбленим видом спорту з ігрових був волейбол. Фізичній культурі, пропаганді здорового способу життя Григорій Григорович присвятив усі свої роки. Підготував одного кандидата в майстри спорту та сім першорозрядників. За знаменитий кубок його імені цьогоріч змагалися: збірні учнів і працівників ліцею, команди: заводу Кобзаренка, "Метеор" с. Московське, збірної с. Сватки Полтавської області, "Старт" с. Синівка, "Едельвейс" і "Мрія" смт Липова Долина.
На свято завітали ветеран освіти О.Р.Краснонос, сільський голова А.І.Гайдабура, завідувач сектору у справах молоді та спорту відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації М.М.Клюс. Після тривалої і цікавої волейбольної баталії місця розподілилися наступним чином: "бронзу" поділили між собою команда "Едельвейс" та працівники Синівського професійного аграрного ліцею, "срібло" дісталося "Метеору". Почесне перше місце виборола команда "Мрія", яка отримала  Кубок Г.Г.Плюща. Усі команди одержали грошові премії та дипломи.
Волейбольний турнір відбувся за фінансової підтримки дирекції ДПТНЗ "Синівський професійний аграрний ліцей"  (директор С.К.Подоляк), А.І.Гайдабури, ТОВ "Лотуре-агро". Організаційну роботу провели старший майстер ліцею Б.В.Кіптенко, викладачі  І.М.Козюра, В.М.Негроєнко.

Олег Канівець,
керівник фізичного виховання ДПТНЗ "Синівський професійний аграрний ліцей"

Україна, 42500,

смт Липова Долина,

вул. Горького 1

E-mail: ldolinanashkray@gmail.com

Телефони:

Редактора 5-12-42

Заступника редактора 5-15-52

Передплатний індекс 61529

Свідоцтво про реєстрацію:

СМ №384/06-пр Видане Міністерством Юстицій України 04.05.2007 р.

Відповідальна за розміщення матеріалів на сайті Кучишкіна Є.В.

Розробка та підтримка Кльоп О.О.