Додати до закладок 


За мудрість, чуйність і турботу

Опубліковано 6 03 2013

Л.В.Жогло, С.М.Коновал, І.М.Кривозуб, Ф.А.Мангліязова, В.І.Касьяненко (зліва направо)

 

У переддень 8 Березня традиційно відбулося підсумкове засідання районної організації Спілки жінок України. На нього були запрошені також жінки, чиї успіхи і досягнення протягом року оцінювалися конкурсом "Повіки будь, повіки слався, жінко!" та перемогли в ньому.
Засідання "круглого" столу пройшло в затишній залі відділу освіти райдержадміністрації, відкрила його голова Спілки Л.М.Шкура. Коротко проінформувавши про діяльність організації протягом року, відзначила роль жінки у суспільстві в цілому, відповідальність за виховання дітей у сім'ї, працю на благо району, зокрема, жінок-керівників. До її вітальних слів додав свої з нагоди свята перший заступник голови райдержадміністрації І.Ф.Легуша. І разом вони вручили Грамоти громадської організації та подарунки чотирьом жінкам у різних номінаціях конкурсу. Так, Ф.А.Мангліязовій з Яснопільщини присуджено номінацію "Золоте серце" за виховання дітей; С.М.Коновал, бібліотекар з Яганівки, отримала нагороду в номінації "Крок назустріч бажанням"; старша сестра медична поліклінічного відділення ЦРЛ В.І.Касьяненко  заслужила нагороду  номінації "За здорову націю", а вчитель Липоводолинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступені Л.В.Жогло стала переможницею  номінації "Серце віддаю дітям".
Про заслуги кожної розповіла Лариса Миколаївна, а жінки поділилися своїми життєвими здобутками, прочитали вірші. Окремо було вшановано високим званням "Чоловік року-2013" за рішенням районної організації Спілки, голову фермерського господарства із Яганівки І.М.Кривозуба за благодійну діяльність, успіхи в галузі сільського господарства, створення нових робочих місць, участь у житті села й району. Продовжилося тепле спілкування учасників зустрічі за чашкою чаю.
Ганна ЧАЙКА

Україна, 42500,

смт Липова Долина,

вул. Горького 1

E-mail: ldolinanashkray@gmail.com

Телефони:

Редактора 5-12-42

Заступника редактора 5-15-52

Передплатний індекс 61529

Свідоцтво про реєстрацію:

СМ №384/06-пр Видане Міністерством Юстицій України 04.05.2007 р.

Відповідальна за розміщення матеріалів на сайті Кучишкіна Є.В.

Розробка та підтримка Кльоп О.О.