Додати до закладок 


Коротко про різне 16.03.2013

Опубліковано 31 03 2013

11 березня відбулася розширена апаратна нарада при голові райдержадміністрації, яку провів І.Г.Мануша. На ній було заслухано та обговорено інформації начальника управління Пенсійного фонду в районі О.В.Ємця "Про порядок перерахування пенсій інвалідам війни, учасникам бойових дій з 1 січня 2013 року", головного лікаря ЦРЛ О.М.Бадіона "Про стан надання медичної допомоги сільському населенню" та інші.

Ще на місяць, до першого квітня, продовжено дію оперативно-профілактичних заходів під назвою "Візит", які проводять працівники сектору дільничних інспекторів міліції РВ УМВС. Станом на 4 березня ними обійдено 80 відсотків помешкань жителів району.

За даними Головного управління статистики в Сумській області індекс споживчих цін (індекс інфляції) у лютому 2013 року до січня становить на Сумщині 99,7 відсотка. В цілому по Україні цей показник - 99,9 відсотка.

З метою недопущення винищення та несанкціонованої торгівлі рідкісними рослинами з 3 березня по 20 травня РВ УМВС спільно з лісовими господарствами району, Товариством охорони природи проводять оперативно-профілактичні заходи під умовною назвою "Первоцвіт-2013".

Очільники територіальних громад сіл Беєве, Калінінське, Капустинці та Кімличка нещодавно на районній комісії з легалізації тіньової зайнятості прозвітували про цю ситуацію у населених пунктах рад. Систематично так заслуховуються всі керівники органів влади сіл та селища, аби громадяни легально з оформленням відповідних документів працювали в приватному бізнесі у торгівлі, при наданні послуг на дому, охороні водних об`єктів і т.п.

Команда центральної районної лікарні взяла участь у 9-ій обласній зимовій Спартакіаді, яка щорічно проводиться серед працівників закладів охорони здоров`я. У зимових видах спорту: лижні гонки, біатлон, лижна естафета серед голів профкомів та головних лікарів, липоводолинці показали гідні результати і повернулися додому з призами.

Відділ статистики в районі повідомляє: за попередніми даними кількість населення, за оцінкою, станом на 1 січня 2013 року становила 19,7 тис.осіб. Народилося у 2012 році 160 немовлят, кількість померлих склала 405 осіб. Міграційне скорочення населення - 83 особи.

За даними цього ж джерела - на 1 лютого 2013 року чисельність худоби та птиці у сільгосппідприємствах становила: ВРХ - 5728 голів, в т.ч. корів 1640 голів, свиней - 4442 голови, птиці - 137,2 тис.голів. Середній надій молока від однієї корови у січні нинішнього до січня 2012 року зріс із 216 до 258 кілограмів.

За інформацією зав. сектором з питань надзвичайних ситуацій РДА Ю.А.Буриха комісією, до складу якої ввійшли представники служб з контролю за виникненням і попередженням надзвичайних ситуацій, житлово-комунального господарства обстежено гідроспоруди, зливні пристрої на предмет їх задовільної роботи в період танення снігу і льоду. Хоча, як відзначено, паводок не загрожує, зроблено деякі зауваження по усуненню недоліків.
Україна, 42500,

смт Липова Долина,

вул. Горького 1

E-mail: ldolinanashkray@gmail.com

Телефони:

Редактора 5-12-42

Заступника редактора 5-15-52

Передплатний індекс 61529

Свідоцтво про реєстрацію:

СМ №384/06-пр Видане Міністерством Юстицій України 04.05.2007 р.

Відповідальна за розміщення матеріалів на сайті Кучишкіна Є.В.

Розробка та підтримка Кльоп О.О.