Додати до закладок 


Тандем - грамотний викладач та здібний учень дає плідні результати

Опубліковано 28 03 2013

 

Сучасний заклад - сучасне навчання -  сучасний викладач - сучасний інтелектуально-розвинений учень. Так можна сказати й про наш заклад. Сьогодні поведу мову про двох молодих, енергійних чоловіків - учня й викладача.
Владислав Яковенко - учень ІІ курсу ДПТНЗ "Синівський професійний аграрний ліцей". Про його успіхи в районному етапі олімпіади з інформаційних технологій наша газета повідомляла: переможець. І це дало змогу поборотися і в подальшому  - на ІІІ етапі в Сумах - з учнями шкіл, гімназій, що навчаються в 11 класі. На базі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти  відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій,  на якій  не тільки заклади профтехосвіти області, а й Липоводолинщину  представляв цей учень.
Олімпіада проходила в два етапи, включаючи теоретичну і практичну частини. Слід зауважити, що завдання були підібрані таким чином, щоб цілеспрямовано перевірити не тільки навички працювати з програмним забезпеченням, а й самостійно розв'язувати навчальні задачі з використанням інформаційно-комунікаційних технологій. Саме ці здібності допомогли Владиславу під час виконання практичної частини, з якою він справився на високому рівні.
Теоретична ж  частина завдань  була орієнтована на логічне  мислення і, головне, на вміння  аналізувати будь-яку задачу. Учень повинен був мати навички кодування інформації, виявляти та характеризувати комп'ютерний вірус, порівнювати властивості операційних систем. Складність цього циклу завдань обмежувалася тим, що відповіді необхідно було давати в письмовій формі. Не дивлячись на це,  наш учень показав достатній рівень теоретичної підготовки. І як результат  Владислав став призером ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій, посівши ІІІ місце.
Підготував учня викладач інформатики Олексій Олексійович Федоренко. Уже набуває системності робота цього педагога. Його учні були переможцями районного  етапу  і в минулих роках, також гідно представляли наш заклад на різноманітних обласних конкурсах.  Олексій Олексійович добре знає предмети, цікаво розповідає на уроках, навчає працювати на комп'ютерах, утілює інформаційні технології в процесі викладання.  Ось цей тандем - грамотний викладач  та здібний учень, і дає плідні результати. Вважаю, що це плюс не тільки професійній освіті області, а й рідній Липоводолинщині.
Олександра Подоляк,
викладач ДПТНЗ "Синівський ПАЛ"

Україна, 42500,

смт Липова Долина,

вул. Горького 1

E-mail: ldolinanashkray@gmail.com

Телефони:

Редактора 5-12-42

Заступника редактора 5-15-52

Передплатний індекс 61529

Свідоцтво про реєстрацію:

СМ №384/06-пр Видане Міністерством Юстицій України 04.05.2007 р.

Відповідальна за розміщення матеріалів на сайті Кучишкіна Є.В.

Розробка та підтримка Кльоп О.О.