Додати до закладок 


Ситуація в області, пов'язана з водним фактором

Опубліковано 4 04 2013

 

За інформацією Сумського обласного центру з гідрометеорології, станом на 03 квітня на всій території області спостерігається сонячна погода. Температура повітря становить близько 3-5° тепла. Рівень води на річках області суттєво не змінився, при цьому спостерігається повільне підняття рівня р. Ворскла - на 3см, р. Сейм на - 2см, р. Десна - на 32см. Рівень води в Куземинському водосховищі (р. Ворскла) - на рівні природного. На річці Сула (Ромни) та Десна (Брянськ та Трубчевськ) утримується повний льодостав. Річка Ворскла (Козінка) повністю звільнилася від льоду, на решті річок продовжується руйнування льодового покриву.
За інформацією Сумського обласного управління водних ресурсів, рівні води в Низівському, Маловорожбівському та Михайлівському водосховищах знаходяться на відмітках близьких до природного та регулюються ПАТ "Сумиобленерго" за допомогою щитів.
Промерзання ґрунту на меліоративних системах становить 12-15см, товщина льоду на водних об'єктах - 5-25см.
На території області надзвичайних ситуацій, пов'язаних з водним фактором не зафіксовано. Інфраструктура області працює у штатному режимі.
Місцеві органи виконавчої влади, управління, установи й об'єднання в області, їх підпорядковані структури й інфраструктура області знаходяться у постійній готовності до безаварійного пропуску повені, льодоходу та паводків.
Україна, 42500,

смт Липова Долина,

вул. Горького 1

E-mail: ldolinanashkray@gmail.com

Телефони:

Редактора 5-12-42

Заступника редактора 5-15-52

Передплатний індекс 61529

Свідоцтво про реєстрацію:

СМ №384/06-пр Видане Міністерством Юстицій України 04.05.2007 р.

Відповідальна за розміщення матеріалів на сайті Кучишкіна Є.В.

Розробка та підтримка Кльоп О.О.