Додати до закладок 


"Наш край": один раз на тиждень - 12 сторінок

Опубліковано 4 04 2013

 

Ви вже мабуть помітили, шановні наші читачі, що три останніх тижні "Наш край" одержуєте один раз  - у суботу на 12-и сторінках. Винятком стало, щоправда, 23 березня, коли внаслідок стихії ні "районку", ні іншу поштову кореспонденцію не доставили через негоду і передплатники отримали її лише у вівторок.  Газета в середу не виходила і, на жаль, так  буде й надалі. Не від хорошого життя, як мовиться, редакція за погодженням із співзасновниками змушена піти на такий крок. Причина одна - нестача коштів. Якщо заглибитися в "бухгалтерію", то вона показує: передплатна ціна газети не покриває витрат на її випуск. Підняти вартість  у півтора рази, щоб хоч якось зводити кінці з кінцями - це велике навантаження на передплатників, адже на сьогодні газета й так недешева.
У цій ситуації редакції не залишається вибору. Якщо "Наш край" виходитиме один раз на тиждень на 12-и сторінках, об'єм   інформації не зменшиться (раніше 4 сторінки видання мало в середу і 8 - у суботу). Економія ж у такому випадку досить суттєва. За рахунок чого? Передові технології поліграфії, які забезпечені в Харківському підприємстві "Фактор-друк", де виготовляється наша газета, значно здешевлюють друк при одноразовому випуску. Тут спрацьовує принцип - чим більше сторінок і вищий тираж, тим дешевша поліграфія (про збільшення тиражу в нашому випадку говорити не доводиться, адже для  району з менш як 20-тисячним населенням протягом останніх років ми тримаємо показник, що є одним з кращих в області). До речі, при одноразовому на тиждень випуску зменшуються й затрати на перевезення газети .
Треба сказати, що для економії коштів редакції довелося вдатися й до  інших непопулярних заходів,  зокрема, скорочення кадрів.  Будемо сподіватися, що цим усе й обмежиться і надалі читачі  вчасно отримуватимуть  "Наш край" з новинами району, розповідями про події, що відбулися на Липоводолинщині, її людей, про віддалені села й вулиці райцентру, про роботу влади і соціальної сфери села, як це й було раніше.
Розраховуємо  на ваше розуміння й підтримку, дорогі наші читачі.
Антоніна Копайгора,
редактор районної газети "Наш край"

Україна, 42500,

смт Липова Долина,

вул. Горького 1

E-mail: ldolinanashkray@gmail.com

Телефони:

Редактора 5-12-42

Заступника редактора 5-15-52

Передплатний індекс 61529

Свідоцтво про реєстрацію:

СМ №384/06-пр Видане Міністерством Юстицій України 04.05.2007 р.

Відповідальна за розміщення матеріалів на сайті Кучишкіна Є.В.

Розробка та підтримка Кльоп О.О.