Додати до закладок 


"Сумська весна-2013"

Опубліковано 15 04 2013

 

У зв`язку з відзначенням в області Дня Довкілля, Великодня, Дня міжнародної солідарності трудящих, Дня Перемоги та Всесвітнього Дня охорони навколишнього природного середовища, Сумська обласна організація Українського товариства охорони природи оголосила про проведення місячника "Сумська весна-2013".
Проводитиметься він у період з 20 квітня по 20 травня. Передбачає організацію в межах Сумщини зелених толок по впорядкуванню охоронних зон та прибережних смуг, водойм; очищення від сміття захисних лісосмуг, лісових масивів; озеленення та очищення від сміття узбіччя доріг; упорядкування парків і скверів, ліквідацію стихійних сміттєзвалищ, вивіз сміття.
Членів Липоводолинської райорганізації Українського Товариства охорони природи просимо підтримати ініціативу обласної організації. Наше завдання також обладнати джерела і криниці, упорядкувати газони і цвинтарі, посадити дерева і кущі, збільшивши таким чином зелені зони населених пунктів і лісів, вивезти сміття з дворів, вулиць, прибрати прилеглі й закріплені за організаціями території, ліквідувати несанкціоновані сміттєзвалища. Зробімо це для себе, адже нам тут жити й працювати. І весняні свята, як добрі господарі, за традицією, маємо зустріти в чистоті та красі.
Ігор ЛЕГУША,
голова районної
організації УкрТОП

Україна, 42500,

смт Липова Долина,

вул. Горького 1

E-mail: ldolinanashkray@gmail.com

Телефони:

Редактора 5-12-42

Заступника редактора 5-15-52

Передплатний індекс 61529

Свідоцтво про реєстрацію:

СМ №384/06-пр Видане Міністерством Юстицій України 04.05.2007 р.

Відповідальна за розміщення матеріалів на сайті Кучишкіна Є.В.

Розробка та підтримка Кльоп О.О.