Додати до закладок 


У центральній районній бібліотеці ім.Л.М.Новиченка створено Інтернет-центр

Опубліковано 22 04 2013

Стрічку перерізають І.Г.Мануша, Г.М.Якуб, В.І.Шахов
Перші відвідувачі Інтернет-центру - старшокласники
Перші відвідувачі Інтернет-центру - старшокласники

 

16 квітня його відкрито. Відтепер до послуг усіх бажаючих -  дві робочі станції з можливістю безкоштовного доступу до Інтернету для пошуку різноманітної інформації, користування електронною поштою, соціальними мережами, навчання користувачів роботі з комп'ютером, безкоштовний WI-FI.
"Працівники бібліотеки давно відчули необхідність змін у своїй роботі, створення передумов для якісно нового інформаційного обслуговування користувачів шляхом надання вільного доступу не лише до друкованих, а й електронних документів", - такими словами розпочала урочистий захід, на який зібралися працівники бібліотечної системи району, сектору культури, територіального центру, старшокласники та педагоги місцевої школи, ведуча - завідуюча відділом обслуговування районної бібліотеки Ю.М.Міщенко. На відкриття Інтернет-центру запросили начальника Державної інспекції сільського господарства в Сумській області, куратора району В.І.Шахова, голову райдержадміністрації І.Г.Манушу, голову районної ради Г.М.Якуб, завідуючу сектором культури та туризму РДА Л.М.Дикань.
"Обслуговування користувачів через Інтернет - це нова форма роботи бібліотеки, яку ми впроваджуємо, починаючи із сьогоднішнього дня, - сказала директор централізованої бібліотечної системи району С.А.Лисенко. - Якщо 10 років тому лише окремі бібліотечні заклади було підключено до Інтернету, то зараз бібліотека, яка не має доступу до нього і не надає відповідних послуг, вважається книгозбірнею вчорашнього дня.

Думка про створення Інтернет-центру виникла у нас давно, але для втілення планів у реальне життя потрібні були кошти. Неодноразово намагалися брати участь у написанні проекту в рамках програми "Бібліоміст", але через технічні причини це нам не вдалося, і тоді ми пішли іншим шляхом - залучили позабюджетні кошти (надання платних послуг бібліотекою). На сьогодні наші старання  дали позитивний результат: ми придбали 3 комп'ютери: один для роботи і два для користувачів, 2 робочих столи…". Також Світлана Анатоліївна подякувала за співпрацю й підтримку сектору культури й туризму РДА в особі Л.М.Дикань, своїм колегам - працівникам центральної районної бібліотеки.
"Осучаснення - це ще один крок у Європу. У свою чергу хочу сказати, що ми також не будемо стояти осторонь, - мовив голова райдержадміністрації І.Г.Мануша. - Фінансово підтримаємо, щоб ваші задуми набували розвитку, бо цього вимагає прогрес".
Також із відкриттям Інтернет-центру тепло привітала всіх присутніх та подякувала працівникам бібліотеки голова районної ради Г.М.Якуб.
Символічне перерізання стрічки на вхідних дверях до одного з кабінетів бібліотеки, де відтепер розміщується Інтернет-центр, здійснили В.І.Шахов, І.Г.Мануша й Г.М.Якуб.
Того ж дня старшокласники вже мали змогу випробувати роботу нових комп'ютерів та мережі Інтернет у щойно відкритому центрі. Оснащенням і діяльністю лишилися задоволені. "Думаю, наші зусилля все-таки принесли позитивні плоди і бібліотечна галузь району займе достойне місце серед інших бібліотек Сумщини, що впроваджують нові інформаційні технології у свою роботу", - висловила сподівання директор централізованої бібліотечної системи С.А.Лисенко.
Вікторія ДОРОШЕНКО
Україна, 42500,

смт Липова Долина,

вул. Горького 1

E-mail: ldolinanashkray@gmail.com

Телефони:

Редактора 5-12-42

Заступника редактора 5-15-52

Передплатний індекс 61529

Свідоцтво про реєстрацію:

СМ №384/06-пр Видане Міністерством Юстицій України 04.05.2007 р.

Відповідальна за розміщення матеріалів на сайті Кучишкіна Є.В.

Розробка та підтримка Кльоп О.О.