Додати до закладок 


У Берестівці організовано взялися до роботи

Опубліковано 22 04 2013

Прибирання території дитсадка
Щоб чисто було й біля магазину
Щоб чисто було й біля магазину
У сільському парку директор культурно-громадського центру О.А.Максименко, завідуюча бібліотекою С.О.Кравець та продавець магазину С.В.Кравець
У сільському парку директор культурно-громадського центру О.А.Максименко, завідуюча бібліотекою С.О.Кравець та продавець магазину С.В.Кравець
За роботою працівниці сільради
За роботою працівниці сільради

 

Як завжди  із настанням тепла в районі проводяться весняні толоки. Закликають до прибирання територій установ, організацій, навчальних закладів, парків, вулиць і садиб громадян районна й місцеві ради та райдержадміністрація, районна організація Товариства охорони природи.  На апаратній нараді минулого понеділка голова РДА І.Г.Мануша оголосив про початок місячника з благоустрою і поставив завдання перед відповідними службами і місцевою владою організувати його на високому рівні. Та можна сказати, що за усталеною доброю традицією тримати території в чистоті й порядку намагаються і самі працівники організацій, більшість жителів населених пунктів і, дочекавшись сприятливих погодних умов, виходять на прибирання.

Побравши граблі, мітли й лопати, "озброївшись" щітками й відрами, 16 квітня вийшли на толоку берестівці. У центрі села, де розташовані всі заклади соціальної сфери та торговельні, близько дев'ятої ранку загрібали газони, парк,  підмітали тротуари, підбілювали дерева і бордюри працівники  дитячого садка, сільської ради, поштового відділення, культурно-громадського центру і бібліотеки, продавці й власники магазинів. Учні старших класів місцевої школи вийшли прибрати дрібне гілля та занесені вітром папірці, інше сміття.
З усіма працював і сільський голова А.І.Яковенко, разом і контролюючи роботу. Можливо, за один день ще з усім і не справляться, зокрема, велика площа для прибирання у працівників закладів культури. Проте, узявшись за наведення порядку на вже прогрітих сонцем територіях, посуватимуться далі, аби до суботи завершити прибирання. Керівник села похвалив людей, які розуміють важливість цієї роботи та охоче, без примусу виконують її. Хоча й з осені підтримували порядок, поки випав сніг, але за зиму доопало, занесло звідусіль листя, інший непотріб. До травневих свят, можливо, доведеться ще повторно все поновити, але основне прибирання вже буде виконане.
Хоч уже й забулася весняна негода і на часі інші роботи, та керівник сільської громади просив подякувати  фермерам із Берестівки  М.І.Карпцю, І.І.Карпцю, А.Г.Приходьку та з Ялового Окопу А.М.Шутьку і М.І.Лаврику за те, що своєю технікою розчищали дороги в цих селах, Крім одного, вони всі депутати сільської та районної рад, розуміють важливість цієї справи взимку, за що люди їм завжди говорять щире "спасибі". Таким чином упорядкування територій  і доріг здійснюється цілорічно.
Успіх будь-якої справи залежить від розуміння виконавцями та організації робіт. Розпочалася весняна толока в Берестівці вчасно і на рівні, у попередні роки тут також належно дбали про чистоту і дотримання санітарних вимог. Тож є сподівання, що й нині село не зрадить добрій традиції.
Ганна Чайка
Україна, 42500,

смт Липова Долина,

вул. Горького 1

E-mail: ldolinanashkray@gmail.com

Телефони:

Редактора 5-12-42

Заступника редактора 5-15-52

Передплатний індекс 61529

Свідоцтво про реєстрацію:

СМ №384/06-пр Видане Міністерством Юстицій України 04.05.2007 р.

Відповідальна за розміщення матеріалів на сайті Кучишкіна Є.В.

Розробка та підтримка Кльоп О.О.