Додати до закладок 


Мистецький шлях до зірок

Опубліковано 13 05 2013

 

Вже за традицією весна є часом проведення в Сумському вищому училищі мистецтв і культури ім.Д.С.Бортнянського обласних конкурсів серед учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів. У номінації "Живопис" серед учнів художніх шкіл та художніх відділень конкурсанткою була представниця нашої школи Діана Борисенко (викладач Л.М.Купка), котра одержала Грамоту за участь.
На конкурсі виконавців на народних інструментах Липоводолинську дитячу школу мистецтв представляв учень 4 класу балалаєчник Денис Бондарук (викладач В.М.Самілик, концертмейстер С.Ф.Вербицька). У своїй віковій групі Денис посів третє місце.
А 18 квітня в с.Сад Сумського району відбувся відкритий фестиваль-конкурс дитячої творчості "Крила надії", де Денис став лауреатом II ступеня. Честь дитячої школи мистецтв разом із ним захищав Владислав Ковінько (2 клас, балалайка), який отримав Грамоту за участь.
Учениця школи мистецтв Анна Курило (фортепіано, викладач О.В.Гапич) виступила на регіональному конкурсі юних музикантів "Шлях до зірок" на базі Конотопської дитячої музичної школи №1 і отримала Грамоту за участь, гідно змагаючись із конкурсантами з Сум, Радомишля, Києва, Ромнів та інших міст України.
Незабаром ми перегорнемо ще одну цікаву і неповторну сторінку нашого життя - йде до завершення 2012-2013 навчальний рік. Усі учні закладу готуються до контрольних уроків, перевідних академічних концертів, випускних екзаменів.

Микола Білодід,
директор  дитячої школи мистецтв
Україна, 42500,

смт Липова Долина,

вул. Горького 1

E-mail: ldolinanashkray@gmail.com

Телефони:

Редактора 5-12-42

Заступника редактора 5-15-52

Передплатний індекс 61529

Свідоцтво про реєстрацію:

СМ №384/06-пр Видане Міністерством Юстицій України 04.05.2007 р.

Відповідальна за розміщення матеріалів на сайті Кучишкіна Є.В.

Розробка та підтримка Кльоп О.О.