Додати до закладок 


Не шукайте кращого далеко, воно - поруч

Опубліковано 24 05 2013

Марина Супрун - переможець конкурсів

 

Коли трапляється в твоєму житті радісна подія, то здається, що побіг би навколо світу для того, щоб поділитися з людьми. Тож  маю надію на те, що читачі газети розділять  мої почуття. А, можливо, для когось моя розповідь стане доброю порадою.
Рідко в нашому районі, та й за його межами, зустрінеш людину, яка не навчалася в ДПТНЗ "Синівський ПАЛ". Мої найкращі молоді роки також промайнули в стінах цього навчального закладу. Не встигла й озирнутися, а вже донька закінчує другий курс. Цей навчальний рік виявився для неї напруженим і відповідальним. Окрім підготовки до ЗНО, викладач української мови і літератури  О.М.Подоляк  готувала Маринку  до участі в обласних мовно-літературних конкурсах. Місяці клопітливої праці, наполегливість та професіоналізм висококваліфікованого педагога дали свої результати. З області наша донька "привезла" три призових місця: в обласному конкурсі ораторського мистецтва серед учнів 2-го  курсу ДПТНЗ    зайняла третє місце; у другому  етапі 13-го Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика   посіла друге і почесне перше місце виборола у другому етапі третього Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Тараса Шевченка.

Тепер стояло  завдання  - достойно представити наш ліцей в четвертому  етапі  конкурсу ім. Тараса Шевченка, в якому  брали участь переможці з усієї України. Для Олександри Миколаївни це було звичайною справою, адже майже щороку її учні займають перші місця в Україні.  І нинішній рік не став винятком. Звістка про те, що Маринка зайняла перше місце  стала для  всієї нашої родини однією з  найщасливіших подій у  житті. Емоціям не було меж. Душу  переповнювала радість за успіх рідної дитини, а  ще - безмежна вдячність Олександрі Миколаївні за підготовку доньки. Тепер залишалося найприємніше - нагородження.
23 квітня 2013 року у Національному музеї Тараса Шевченка відбулося урочисте нагородження переможців конкурсів, присвячених Шевченківським дням: ІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та XІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості.
В урочистостях взяли участь перший заступник Міністра освіти і науки України Євген Суліма, видатний український поет, голова Комітету з Національної премії України імені Тараса Шевченка, Герой України Борис Олійник, директор Національного музею Тараса Шевченка  Дмитро Стус ( син відомого поета Василя Стуса ), директор Інституту інноваційних технологій і змісту освіти МОН Олександр Удод, переможці (учні 11-х класів, вихованці професійно-технічних навчальних закладів, студенти та курсанти вищих навчальних закладів України) та їхні батьки, а також представники засобів масової інформації.
Переможців нагородили цінними подарунками і повідомили, що  в наступному році вони отримуватимуть президентську стипендію.
Сама присутність у будівлі, де навіть стіни говорять рядками  з творів великого Кобзаря, вже є великою нагородою. Тому ця сторінка життя залишиться в пам'яті  світлим, радісним спогадом, а також доказом того, що  в нашому Синівському ліцеї дійсно діти отримують якісну освіту і тверді знання. Окрім повної загальної освіти учні здобувають таку необхідну в наш час робітничу професію. А для вступу у вищі навчальні заклади кращої підготовки  годі й шукати. До речі, нещодавно до ліцею надійшов  лист із Київського Національного університету ім. Тараса Шевченка, в якому  Маринку запрошують  на навчання. Та все залежить від результатів ЗНО.
Тож на завершення хочу від імені всієї нашої родини подякувати всьому педагогічному колективу, майстрам виробничого навчання, всім, хто віддав часточку свого душевного тепла і неоціненного досвіду нашій дитині.  Хай повернеться до вас сторицею ваші любов, доброта і людяність.
 Вдячні батьки: Іван Якович і Наталія Володимирівна
Супрун  і вся наша родина
Україна, 42500,

смт Липова Долина,

вул. Горького 1

E-mail: ldolinanashkray@gmail.com

Телефони:

Редактора 5-12-42

Заступника редактора 5-15-52

Передплатний індекс 61529

Свідоцтво про реєстрацію:

СМ №384/06-пр Видане Міністерством Юстицій України 04.05.2007 р.

Відповідальна за розміщення матеріалів на сайті Кучишкіна Є.В.

Розробка та підтримка Кльоп О.О.