Додати до закладок 


Посадили й молодіжну алею

Опубліковано 24 05 2013

 

Як і у всій Україні, у нашому районі відбулася акція "Майбутнє лісу в твоїх руках". У цей час усі організації займалися озелененням рідного краю. Я хочу розповісти про роботу в цьому плані учнів і працівників ДПТНЗ "Синівський професійно-аграрний ліцей".
Уже кілька років підряд ми співпрацюємо з Липоводолинським лісництвом ДП "Роменський лісгосп",  яким керує  О.Б.Кіптенко. Він активно організовує роботу по насадженню дерев у лісах і населених пунктах району. Велику увагу приділяє й рідній Синівці. А допомагають йому в цьому учні нашого ліцею. Приємно, що нинішнього року поповнили саджанцями не тільки ліс, а й сільський парк туями. Одну частину їх висаджено біля пам'ятників і стел, іншу - молодіжну алею - біля Будинку культури.
Працювали з хорошим настроєм, тому й зеленіють ці деревця в парку, а учні фотографуються біля них, щоб була пам'ять.
Ми вдячні, звичайно, Олександру Борисовичу за співпрацю з учнями, за активну участь в озелененні. А в цілому, вони звикли до цього, адже постійно квітуючі клумби - це теж робота наших дітей. Учні ретельно доглядають за ними, слідкують за порядком і горді від того, що  роблять наше село охайним, зеленим, квітучим.

Олександра Подоляк,
викладач ДПТНЗ "Синівський професійно-аграрний ліцей"
Україна, 42500,

смт Липова Долина,

вул. Горького 1

E-mail: ldolinanashkray@gmail.com

Телефони:

Редактора 5-12-42

Заступника редактора 5-15-52

Передплатний індекс 61529

Свідоцтво про реєстрацію:

СМ №384/06-пр Видане Міністерством Юстицій України 04.05.2007 р.

Відповідальна за розміщення матеріалів на сайті Кучишкіна Є.В.

Розробка та підтримка Кльоп О.О.