Додати до закладок 


Свято, що й смутком, і радістю дзвенить…

Опубліковано 31 05 2013

Липоводолинські одинадцятикласники
Першокласники вручають маленькі дзвоники випускникам
Першокласники вручають маленькі дзвоники випускникам
...і під бурхливі оплески злетіли увись кульки
...і під бурхливі оплески злетіли увись кульки
Танець “Улюблена іграшка” від найменших учнів школи
Танець “Улюблена іграшка” від найменших учнів школи
Image 1228
Image 1228

 

"День сьогодні такий незвичайний: встало сонце, умите в росі. Скликав в школу нас дзвоник останній, і зібрались на свято усі. Вітаємо всіх на нашому святі. Воно і смутком, й радістю дзвенить. Це свято зрілості, і свято розставання, і майбуття прекрасна світла мить!" -  саме такими словами розпочався щорічний урочистий захід на подвір'ї Липоводолинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів, під час якого прозвучав останній у 2012-2013 навчальному році дзвінок для випускників, а для всіх інших школярів ознаменував початок літніх канікул та перехід на інший щабель знань, до наступного класу.
На урочисту лінійку зібралися учнівський та педагогічний колективи, батьки, рідні й близькі, всі ті, хто прагнув привітати школярів і вчителів із завершенням ще одного навчального року. Традиційно захід розпочався із внесення Державного Прапора та зі звучання Гімну України. Потім  на залите сонцем подвір'я вийшли випускники - два класи зі своїми класними керівниками: В.М.Свириденко й О.В.Крупською. Право покласти квіти до пам'ятника загиблим воїнам та Алеї Слави надали одинадцятикласникам, відмінникам навчання, активним учасникам шкільного життя Ю.Дяченко й М.Вовку. Директор школи І.І.Вовк не тільки щиросердно привітала всіх присутніх із закінченням навчального року й побажала щасливої, світлої долі випускникам, але й коротко зупинилася на здобутках та перемогах, якими ознаменувався рік наполегливої, кропіткої праці в начальному закладі. Вона вручила Грамоти кращим учням школи. Дітей і педагогів прийшли привітати також заступник голови райдержадміністрації А.П.Молошний, секретар селищної ради Л.В.Семенченко, голова батьківського комітету школи В.М.Олійник.

Зворушливим, сповненим душевності, любові до своїх учнів стали слова першої вчительки вже нині одинадцятикласників В.М.Ловцової та класного керівника, яка вела їх стежинами знань і виховання аж до випуску - О.В.Крупської. Не залишилися "у боргу" й самі випускники - прощалися зі школою та улюбленими вчителями квітами, віршами, піснями й символічним хороводом, апогеєм якого стало відпускання у небо численних повітряних кульок жовтих і синіх кольорів. Вдячними, сповненими поваги словами й букетом білих троянд привітали вони свого класного керівника й мудрого наставника В.М.Свириденко, знаменний ювілей якої співпав саме з цим днем.  
Слово від імені найдорожчих людей - батьків - мовила мама випускника Н.Ткачук, а палаючий факел знань урочисто передала мама Л.С.Вовк своєму синові Миколі й усім його однокласникам.
Виступили й найменші учні школи - першокласники. Вони також декламували вірші, танцювали, а на завершення подарували випускникам крихітні дзвіночки - напам'ять про шкільні роки. Маленькі учні Є.Жарко й Б.Закатова обійшли увесь стрій із дзвоником, що лунав, сповіщаючи про останню лінійку в цьому навчальному році, потім віддали його випускникам, а хлопці й дівчата швидко передали його з рук в руки, з посмішками і зі сльозами на очах. 
Під час свята останнього дзвоника злетіли увись випущені учнями голуби, як символ дружби й миру. Одинадцятикласники заздалегідь написали свої побажання рідній школі, вклали їх у великі конверти й передали своїм класним керівникам для збереження, щоб через 5 років, під час зустрічі, відкрити й прочитати та згадати найкращі роки своєї юності.
Свято завершилося, натомість розпочався новий етап у житті кожного, хто залишив стіни школи - чи то на ціле літо, чи то на все життя.
Вікторія ДОРОШЕНКО
*   *   *
Колядинець
24 травня для шести випускників Колядинецького НВК пролунав останній дзвінок. Від імені  керівництва райдержадміністрації і від себе особисто випускників привітав директор районного центру зайнятості А.О.Авраменко (у минулому - також учень цієї школи). Щирі вітання звучали й від сільського голови Н.О.Близнюк, директора школи Л.М.Вовк, батьків, першокласників, десятикласників, гостей свята. Переможцям і призерам районних та обласних конкурсів урочисто вручили грамоти.
Всім присутнім сподобалися частівки на шкільну тематику, які прозвучали у музичному супроводі. На завершення свята випускники випустили в небо голубів, які справили на всіх незабутнє враження. 
Федір НАУМКО
Україна, 42500,

смт Липова Долина,

вул. Горького 1

E-mail: ldolinanashkray@gmail.com

Телефони:

Редактора 5-12-42

Заступника редактора 5-15-52

Передплатний індекс 61529

Свідоцтво про реєстрацію:

СМ №384/06-пр Видане Міністерством Юстицій України 04.05.2007 р.

Відповідальна за розміщення матеріалів на сайті Кучишкіна Є.В.

Розробка та підтримка Кльоп О.О.