Додати до закладок 


«Конституція країни - моя Конституція»

Опубліковано 5 07 2013

 

У п'ятницю 28 червня громадськість Липової Долини, як і всі українці,  відзначала День Конституції - важливе в житті країни та кожного громадянина  державне свято. З цієї нагоди у центрі селища відбувся мітинг, на якому зібралися керівництво, представники трудових колективів та всі бажаючі.
Сповістили про початок урочистого заходу звуки Державного Гімну. Зі святом привітала присутніх голова районної ради Г.М.Якуб. У своєму виступі Галина Миколаївна, зокрема, відзначила важливість цієї дати, адже прийняттям  Основного закону в 1996 році ознаменувався початок становлення і розвитку нової демократичної і незалежної країни.
Для кожного свідомого громадянина день Конституції України - це більше ніж просто червоний день календаря, це подія, з якої, власне, починається існування держави, як такої. І починається громадянська свідомість кожного українця, який може твердо сказати: "Конституція країни - моя Конституція", адже цей головний документ регламентує життя не лише держави, а й кожного її громадянина. Українська нація  має власну незалежну державу, визнаного члена світової спільноти і повноправного учасника міжнародних відносин. До цього народ прагнув багато сотень років, і сьогодні йому нарешті пощастило пожинати плоди багатовікових зусиль і саме тому день Конституції України володіє особливим історичним та почесним значенням", - відзначила голова районної ради.
У ході святкового сценарію учасників заходу вітали віршованими рядками представники молодого покоління - учні Липоводолинської спеціалізованої школи I-III ст. На центральному майдані районного центру звучали пісні громадянської тематики - про красу і велич рідної землі, щедру душу, працьовитість українського народу. 
Тетяна СУПРУН
Україна, 42500,

смт Липова Долина,

вул. Горького 1

E-mail: ldolinanashkray@gmail.com

Телефони:

Редактора 5-12-42

Заступника редактора 5-15-52

Передплатний індекс 61529

Свідоцтво про реєстрацію:

СМ №384/06-пр Видане Міністерством Юстицій України 04.05.2007 р.

Відповідальна за розміщення матеріалів на сайті Кучишкіна Є.В.

Розробка та підтримка Кльоп О.О.