Додати до закладок 


Допомога суттєва і потрібна

Опубліковано 25 07 2013

А.О.Нечитайло і О.В. Живолуп.

 

Організований  два роки тому районною організацією товариства  Червоного Хреста пункт прокату постійно поповнюється засобами реабілітації для пересування хворих з певними вадами здоров'я. Сьогодні він налічує 68 одиниць таких засобів. Це інвалідні візки, ходунки, ролатори, милиці, туалетні стільці, ортопедичне ліжко - все те, без чого адаптуватися у певних життєвих обставинах хворим складно, а інколи і неможливо.
"Не відмовляємо нікому, хто звертається за допомогою. Щороку поновлюємо пункт власними силами та за допомогою різних благодійних організацій. Недавно за сприяння районного осередку Партії регіонів одержали інвалідного візка. Він зручний і простий у користуванні", - пояснила голова районного товариства О.В.Живолуп.
Цей засіб для пересування вже видано  жительці Кімлички А.О.Нечитайло. Як зазначила О.В.Живолуп, "червонохрестівці" готові допомогти всім, хто цього потребує, та просила активніше звертатися у пункт прокату, де на сьогодні є багато необхідного для адаптації хворих із певними обмеженнями рухової діяльності.
Тетяна Супрун
Україна, 42500,

смт Липова Долина,

вул. Горького 1

E-mail: ldolinanashkray@gmail.com

Телефони:

Редактора 5-12-42

Заступника редактора 5-15-52

Передплатний індекс 61529

Свідоцтво про реєстрацію:

СМ №384/06-пр Видане Міністерством Юстицій України 04.05.2007 р.

Відповідальна за розміщення матеріалів на сайті Кучишкіна Є.В.

Розробка та підтримка Кльоп О.О.