Додати до закладок 


Буде шатрова покрівля

Опубліковано 16 08 2013

 

Тривалий час Липоводолинська спеціалізована школа мала велику проблему - протікав дах одноповерхового приміщення коридору. Причина такого стану була відома - рулонне покриття в результаті довготривалої експлуатації прийшло в непридатність. Але це питання районна влада, відділ освіти і дирекція школи завжди тримали на контролі, прораховували різні можливості для пришвидшення  ремонту цієї частини приміщення навчального закладу. Адже турбота про підростаюче покоління, створення  дітям умов для навчання, виховання, оздоровлення завжди у пріоритетних напрямках їх діяльності, в районі робиться все можливе для цього. Удосконалення даної роботи, тим більше, відбувається на  виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича, який наголосив, що слід інвестувати в тих, хто будуватиме і розвиватиме Україну  практично до кінця ХХІ століття.
Сесією районної ради ремонт покрівлі було включено в перелік першочергових об'єктів для фінансування. Виділено, згідно розрахунків, 750 тисяч гривень, адже прийнято рішення будувати  якісну шатрову покрівлю. В даний час роботи активно ведуться підрядником за рахунок перерахованих йому 30 відсотків коштів. Головний напрямок - встановлення крокв. Пиломатеріали виділені ДП "Липоводолинський агролісгосп", якими підприємство  забезпечує ремонтні роботи безперебійно. Транспортом комунального підприємства селищної ради  матеріали доставляються на місце. Проект допомогло виготовити виробниче бюро "Архбюроінвест".
Кожного дня в плані контролю об'єкт оглядається директором школи І.І.Вовк, керівником відділу містобудування, архітектури і житлово-комунального господарства РДА О.М.Омельченком. Він, зокрема, відзначив, що також мало не щодня на коротких нарадах з іншими спеціалістами  та керівниками відділів, т.в.о. голови райдержадміністрації І.Ф.Легушею обговорюється стан робіт і намічаються перспективи наступних. Встановлено уже більше половини крокв, покладена пароізоляція і незабаром розпочнеться  покриття металочерепицею такого ж кольору, як покрівля приміщення школи. Темпи робіт  прискорюються, адже їх планується завершити до початку навчального року.
Ганна ЧАЙКА
Україна, 42500,

смт Липова Долина,

вул. Горького 1

E-mail: ldolinanashkray@gmail.com

Телефони:

Редактора 5-12-42

Заступника редактора 5-15-52

Передплатний індекс 61529

Свідоцтво про реєстрацію:

СМ №384/06-пр Видане Міністерством Юстицій України 04.05.2007 р.

Відповідальна за розміщення матеріалів на сайті Кучишкіна Є.В.

Розробка та підтримка Кльоп О.О.