Додати до закладок 


Другий етап "Золотої осені"

Опубліковано 14 10 2013

Переможець змагань - «Метеор»
М`яч летів не лише у ворота
М`яч летів не лише у ворота

 

Згідно доручень Президента України про реалізацію в регіонах завдань з популяризації здорового способу життя, на Липоводолинщині приділяється належна увага розвитку фізичної культури і спорту. Заняття футболом, зокрема, й серед учнівської молоді, дуже популярне й усіляко підтримується в районі та розвивається.
На стадіоні Липоводолинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів пройшов другий етап змагань шкільного футболу "Золота осінь". В матчах найпопулярнішої гри цього разу змагалися хлопці 9-11 класів освітніх округів нашого району. Як відомо, таких об'єднань на Липоводолинщині шість, але у формуванні команд була одна деталь. Команда господарів стадіону - "Факел" - грала виключно складом своїх вихованців, а колектив з "Фортуни", який був згуртований  із футболістів Русанівського, Яснопільщанського НВК, Байрацької та Яганівської шкіл, зумів "мобілізувати  під свої прапори" лише… дев'ятеро футболістів. Для решти колективів  кадровий потенціал не вплинув на кількість необхідних спортсменів. У "Метеорі" грали юнаки з Московського, Колядинця та Калінінського,  а "Стрілу" захищали  представники  Капустинець, Саїв,  Беєвого. Любителі шкіряного м'яча з Подільок та Синівки увійшли до лав "Скіфа", а колектив незвичної назви  - "СемБер" - з Семенівки та Берестівки.
Процедура жеребкування розділила суперників на дві групи, в яких за коловою системою змагалися по три команди. У заключній стадії стикові поєдинки визначали для хлопців остаточні місця.
У першу групу увійшов "Факел", "Метеор" і "СемБер", а до іншої трійці - "Стріла", "Фортуна" та "Скіф". Прем'єрний матч виявився досить цікавим і напруженим за сюжетом. "Метеор" та "Факел"  були гідні один іншого, тож нічия - 1:1, як підтвердження цьому. Ще два голи болільники побачили в грі наступній: "Стріла" виграла у "Скіфа" з рахунком 2:0.
Результативність атак присутні стадіону спостерігали під час поєдинку "СемБера" з "Факелом". Липоводолинці домінували з першої ж хвилини і забили чотири голи, а їхні суперники -  один. Тож - 4:1 на користь хлопців районного центру. Менш чисельна "Фортуна" не була великою силою перешкод для "Стріли" в наступному футбольному протистоянні: "Стріла" виграла 4:0. Для того, щоб зайняти перший рядок у своїй групі, "Метеору" потрібно було вигравати у "СемБера" з різницею забитих і пропущених м'ячів не менше, як чотири. За ігровий час з поставленою задачею вони справилися повністю - 4:0 на користь "Метеора". А ось у заключному матчі "Скіф" ледве-ледве знайшов можливість перемоги над "Фортуною"- 1:0.
"СемБер" та "Фортуна" розділили 5-6 місце, а в грі за третю сходинку "Факел" не залишив "Скіфу" жодних шансів на бодай  нічию, перегравши своїх опонентів з рахунком 3:0.
У фінальній зустрічі лише перший тайм був рівним протистоянням, та в другій половині матчу "Метеор" добавив "обертів" і "Стрілі" довелося "капітулювати" під натиском безперервних атак. "Метеор" переміг з рахунком 3:1.
Команди-призери нагороджені Дипломами відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації.
Микола Клюс
Україна, 42500,

смт Липова Долина,

вул. Горького 1

E-mail: ldolinanashkray@gmail.com

Телефони:

Редактора 5-12-42

Заступника редактора 5-15-52

Передплатний індекс 61529

Свідоцтво про реєстрацію:

СМ №384/06-пр Видане Міністерством Юстицій України 04.05.2007 р.

Відповідальна за розміщення матеріалів на сайті Кучишкіна Є.В.

Розробка та підтримка Кльоп О.О.