Додати до закладок 


Лунали щедрівки від наймолодших і найстарших липоводолинців

Опубліковано 20 01 2014

 

У переддень Нового року за старим стилем ранок у багатьох установах райцентру почався із веселих пісень щедрувальників. Першими в райдержадміністрацію, де зібралися на розширену апаратну нараду керівники управлінь, відділів, підприємств, організацій, сільські та селищний голови, завітали наймолодші липоводолинці - вихованці дошкільного навчального закладу "Берізка". Діти в яскравому колоритному вбранні, із Різдвяною зіркою зайшли до зали в супроводі вихователів. Дзвінкі голосочки бажали присутнім добра і щастя в Новому році, співали щедрівок. Діти показали також веселу сценку за участі "Кози".
Голова райдержадміністрації І.Г.Мануша від імені всіх присутніх подякував дітворі за щирі вітання, побажав успіхів і вручив солодощі. Усміхнена щаслива малеча з подарунками залишала залу під оплески.
А по завершенню апаратної наради ще один сюрприз чекав на її учасників - у фойє адмінбудинку великий гурт представників відділення соціально-побутової адаптації громадян похилого віку при територіальному центрі соціального обслуговування у яскравому українському вбранні вітав щедрівками та зичив усіляких гараздів.
Щедрувальники-ветерани побували цього дня і в інших організаціях райцентру, привітавши їх працівників, вдома ветеранів Великої Вітчизняної війни О.М.Бельмаса, М.О.Сипка, В.Ф.Бакума.
Україна, 42500,

смт Липова Долина,

вул. Горького 1

E-mail: ldolinanashkray@gmail.com

Телефони:

Редактора 5-12-42

Заступника редактора 5-15-52

Передплатний індекс 61529

Свідоцтво про реєстрацію:

СМ №384/06-пр Видане Міністерством Юстицій України 04.05.2007 р.

Відповідальна за розміщення матеріалів на сайті Кучишкіна Є.В.

Розробка та підтримка Кльоп О.О.