Додати до закладок 


Суттєва підтримка галузі медицини

Опубліковано 21 05 2014

Л.М.Свириденко демонструє обладнання автомобіля.

 

Як відомо, нещодавно за рахунок коштів державного бюджету обласний центр екстреної медичної допомоги отримав півтора десятка спеціалізованих автомобілів швидкої допомоги. 19 травня така приємна подія відбулася і в Липоводолинській центральній районній лікарні – колективу відділення екстреної медичної допомоги в урочистій обстановці також презентовано таке авто.
Зробив це голова райдерж­адміністрації Ю.В.Твердохліб у присутності головних лікарів ЦРЛ і Центру первинної медико-санітарної допомоги О.М.Бадіона та В.М.Олійник, голови районного осередку ВО «Батьківщина» С.П.Греся, заступника головного лікаря ЦРЛ Н.О.Молошної, медперсоналу і водіїв відділень з надання екстреної та невідкладної медичної допомоги.
З великим інтересом всі оглянули новенький Пежо Боксер типу Б. Як свідчать документи на автомобіль, він повністю оснащений медичною апаратурою та обладнанням медичного призначення для надання невідкладної допомоги. Старший фельдшер відділення Л.М.Свириденко продемонструвала деяке оснащення, не приховуючи задоволення з того, що тепер у користуванні буде спецавтомобіль. Во­на сказала, що саме сьогодні весь колектив зібрався, аби детальніше вивчити його можливості. Два фельдшери були на навчанні з цього приводу, тепер діляться досвідом з колегами.
Очільник району запевнив, що і надалі влада допомагатиме медицині. Так, після 26-го травня очікується одержання ще двох таких машин для сільських амбулаторій у Синівку та Саї, щоб район у всіх напрямках був надійно забезпечений транспортом  для надання допомоги хворим. А через два місяці, опираючись на аграрний сектор, заплануються заходи та їх виконання з тим, щоб ці автомобілі їздили по відремонтованих дорогах Липоводолинщини. Своїми думками обмінялися інші присутні, подякувавши державі й обласному управлінню охорони здоров`я за таку суттєву підтримку.
Ганна ЧАЙКА
Україна, 42500,

смт Липова Долина,

вул. Горького 1

E-mail: ldolinanashkray@gmail.com

Телефони:

Редактора 5-12-42

Заступника редактора 5-15-52

Передплатний індекс 61529

Свідоцтво про реєстрацію:

СМ №384/06-пр Видане Міністерством Юстицій України 04.05.2007 р.

Відповідальна за розміщення матеріалів на сайті Кучишкіна Є.В.

Розробка та підтримка Кльоп О.О.