Додати до закладок 


Наші привезли «срібло» з Чемпіонату з армліфтингу

Опубліковано 21 05 2014

К.Шкура, Р.Макаренко і В.Коваль після змагань

 

На початку травня відбувся ІІ відкритий Чемпіонат СОО ФСТ «Динамо» України з армліфтингу, присвячений 69-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні. Змагання пройшли в м.Суми у спорткомплексі «Динамо». В них взяли участь 50 спортсменів із Сумської, Полтавської та Київської областей. Серед учасників також – призери чемпіонатів світу та рекордсмени України.
У Чемпіонаті свої сили спробували й троє представників Липоводолинщини – Каріна Шкура (смт Липова Долина), Роман Макаренко (с.Кімличка) та Володимир Коваль (с.Столяреве) (їх тренер – В.Пухальський).
К.Шкура виступала в категорії «Open» без вагових обмежень і в результаті стала 5-ю серед 9 учасниць, при цьому достойно виступивши, оскільки була найлегшою серед своїх суперниць. В.Коваль виступав у категорії «Юніори» (до 70 кг) і також посів 5-ту сходинку  з 9 учасників.  «Срібло» здобув Р.Макаренко. Він змагався у категорії «Юніори» (більше 70 кг) і в результаті поступився чемпіону лише на декілька піднятих кілограмів.
Учасники Чемпіонату, які на досить високому рівні представляли Липоводолинщину, повернулися зі срібною медаллю, грамотами СОО ФСТ «Динамо» та цінними подарунками.
Вікторія ДОРОШЕНКО
Україна, 42500,

смт Липова Долина,

вул. Горького 1

E-mail: ldolinanashkray@gmail.com

Телефони:

Редактора 5-12-42

Заступника редактора 5-15-52

Передплатний індекс 61529

Свідоцтво про реєстрацію:

СМ №384/06-пр Видане Міністерством Юстицій України 04.05.2007 р.

Відповідальна за розміщення матеріалів на сайті Кучишкіна Є.В.

Розробка та підтримка Кльоп О.О.