Додати до закладок

Наші привезли «срібло» з Чемпіонату з армліфтингу

Опубліковано 21 05 2014

К.Шкура, Р.Макаренко і В.Коваль після змагань

На початку травня відбувся ІІ відкритий Чемпіонат СОО ФСТ «Динамо» України з армліфтингу, присвячений 69-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні. Змагання пройшли в м.Суми у спорткомплексі «Динамо». В них взяли участь 50 спортсменів із Сумської, Полтавської та Київської областей. Серед учасників також – призери чемпіонатів світу та рекордсмени України.
У Чемпіонаті свої сили спробували й троє представників Липоводолинщини – Каріна Шкура (смт Липова Долина), Роман Макаренко (с.Кімличка) та Володимир Коваль (с.Столяреве) (їх тренер – В.Пухальський).
К.Шкура виступала в категорії «Open» без вагових обмежень і в результаті стала 5-ю серед 9 учасниць, при цьому достойно виступивши, оскільки була найлегшою серед своїх суперниць. В.Коваль виступав у категорії «Юніори» (до 70 кг) і також посів 5-ту сходинку  з 9 учасників.  «Срібло» здобув Р.Макаренко. Він змагався у категорії «Юніори» (більше 70 кг) і в результаті поступився чемпіону лише на декілька піднятих кілограмів.
Учасники Чемпіонату, які на досить високому рівні представляли Липоводолинщину, повернулися зі срібною медаллю, грамотами СОО ФСТ «Динамо» та цінними подарунками.