Додати до закладок 


День народження селища в цьому році відзначили Маршем Миру та масовістю

Опубліковано 12 06 2014

Марш Миру в Липовій Долині
Нагороду отримала вулиця Миру (вручає селищний голова С.М.Нищета депутату А.З.Легуші)
Нагороду отримала вулиця Миру (вручає селищний голова С.М.Нищета депутату А.З.Легуші)

 

8 червня на свято Трійці селище Липова Долина традиційно відзначило свій день народження – 377-у річницю від дня заснування.
О шостій годині вечора тери­торія біля селищної ради буквально розквітла – наповнилася людьми різного віку у вишитому національному вбранні. Звідси почалася святкова хода «Марш Миру», під час якої липоводолинці пронесли Державний Прапор довжиною 100 метрів, який було передано естафетою з Лебедина. Очолили урочисту ходу керівництво Липоводолинщини й міста Ромни, куди й було передано національний стяг, як символ миру в нашій країні.
Це було насправді величне дійст­во, адже жителі селища таким чином продемонстрували свою свідомість громадян України. Більше 200 людей співали разом Державний Гімн, скандували «Слава Україні! Героям слава!», вигукували інші патріотичні гасла, а хто не встиг узятися за прапор, щоб пронести його головною вулицею рідного селища, просто йшов поруч. Безліч професійних і аматорських фото- й відеозйомок знакової події зроблено того дня, адже це ще один доказ: люди за мир, єдність і спокій в українській державі.
Хода закінчилася біля паркової зони селища, де люди почули привітання від селищного голови С.М.Нищети, голови райдержадміністрації Ю.В.Твердохліба, голови районної ради Г.М.Якуб, голови м.Ромни С.А.Салатуна. На святі також були присутні заступник голови Роменської міської ради І.В.Тетірко, керуюча справами виконкому Роменської міської ради Л.Г.Сосненко, секретар Роменської міської ради В.Ю.Книга.  Виступи керівництва перемежовувалися словами ведучої свята К.Яременко   та     піснями   у виконанні працівників   районного  Будинку культури.
Після святкових поздоровлень керівництво разом відвідало художню виставку картин місцевих майстрів – С.Педенка, О.Самілика, вихованців та керівників художнього відділення Липоводолинської ДШМ.
У парковій зоні жваво йшла тор­гівля наїдками, напоями, іграшками, сувенірами й іншою продукцією, працювало дитяче містечко, на спортивному майданчику грали у волейбол. Затим розпочалася ще одна урочиста частина  –   привітання   селищного голови всіх жителів та гостей Липової Долини. Разом із секретарем селищної ради Р.В.Савченком вони привітали й нагородили: найстаршу жительку селища 95-річну Г.М.Стеценко (подарунок з вітальним адресом було доставлено жінці додому), наймолодшу мешканку Софійку (дівчинка з’явилася на світ 13 травня нинішнього року і є 5 дитиною в родині Анатолія Вікторовича й Тетяни Федорівни Клеців), найповажнішу подружню пару, яка проживає у шлюбі 69 років – Дмитра Григоровича й Марфу Силівну Цьомів. Також було нагороджено Грамотами переможців у номінації «Двір зразкового порядку». Третє місце здобули господарі подвір’я Володимир Іванович та Віра Григорівна Сливи, друге – Василь Микола­йович і Надія Іванівна Корнієнко, і перше – Василь Іванович та Ніна Миколаївна Куркіни. Вулицею кращого благоустрою визнано вулицю Миру (табличку з почесним написом отримав депутат А.З.Легуша). Селищний голова під час святкування згадав і місцевого приватного підприємця В.О.Штанька, територія біля закладу  якого завжди чиста й охайна, тут завжди підтримується порядок.
У концертній програмі, організаторами й учасниками якої були працівники Липоводолинського РБК, взяли участь також працівники й аматори сцени з Берестівського КГЦ, Яганівського БК, хореографічний колектив «Промінчики» (керівник М.Кіптенко, ДНЗ «Берізка», смт Липова Долина), учасник художньої самодіяльності з Капустинець В.Бойко. Подарунком для жителів та гостей селища став виступ гурту «Хот ейдж», який складається зі студентів Сумського вищого училища культури та мистецтв ім.Бортнянського. Хлопці  всі родом із Сумщини. До складу молодого й талановитого гурту входить і Т.Полях з Липової Долини. Також сюрпризом на святі стала поява – привітання й показовий виступ майстра гирьового спорту міжнародного класу, багаторазового чемпіона і рекордсмена світу, рекорд якого занесено в Книгу Гіннеса, М.І.Левченка із села Липівка нашого району.
Порадувала жителів та гостей і тематична дискотека, під час якої звучали в основному пісні 80-х років минулого століття. А святковий феєрверк перевершив усі сподівання людей – був наскільки потужним і довготривалим, що викликав захват й емоційні позитивні відгуки навіть у затятих скептиків.
Загалом же свято цього року відзначилося масовістю й дружністю: люди щиро раділи такій можливості разом відпочити й поспілкуватися, взяти участь у Марші Миру, спеціально для якого, хто не мав, той придбав вишитий одяг зі словами: «У кожній українській родині повинна бути вишиванка, як один із проявів національної свідомості…».
В цей день у Липовій Долині відбулося також два футбольні турніри, розповідь про які читайте в нас­тупному номері «Нашого краю».

Вікторія ДОРОШЕНКО  


Україна, 42500,

смт Липова Долина,

вул. Горького 1

E-mail: ldolinanashkray@gmail.com

Телефони:

Редактора 5-12-42

Заступника редактора 5-15-52

Передплатний індекс 61529

Свідоцтво про реєстрацію:

СМ №384/06-пр Видане Міністерством Юстицій України 04.05.2007 р.

Відповідальна за розміщення матеріалів на сайті Кучишкіна Є.В.

Розробка та підтримка Кльоп О.О.