Додати до закладок 


Коротко 19.07

Опубліковано 22 07 2014

 

Управління Пенсійного фонду України в Липоводолинському районі  за перше півріччя 2014 року профінансувало коштів на виплату пенсій та грошової допомоги  на суму 47925,9 тис.грн, чим забезпечена своєчасна та в повному обсязі виплата пенсій усім пенсіонерам району.  З 4 липня розпочато виплату  пенсій за поточний місяць. Станом на 14 липня на їх забезпечення спрямовано кошти в обсязі 3899,29 тис.грн, що становить 48,33 % місячної потреби.

lКолектив працівників цент­раль­ної районної бібліотеки ім. Л.Новиченка провів обговорення змін до Конституції України щодо реалізації реформи місцевого самоврядування  та децентралізації влади. Культпрацівники  не погодилися з передбачуваним укрупненням районів, створенням місцевих державних представництв: якщо вже надається  більше прав та можливостей громадянам, то цілком доречно було б, щоб громада сама здійснювала контроль за виконанням законів та відповідальністю осіб, обраних до органів місцевого самоврядування.

На апаратній нараді в рай­держ­адміністрації 14 липня обговорено виконання Державної цільової соціальної програми подолання та запобігання бідності, районної  прог­рами пільгового медикаментозного забезпечення населення, розробку заходів щодо впровадження альтернативних видів палива в районі та заслухано звіт Синівського сільського голови А.І.Гайдабури про роботу із зверненнями громадян.

За  повідомленням  Держстату  України  величина  індексу  споживчих  цін  (індексу  інфляції)  по  Україні  у  червні  2014 р.  від­носно  травня  2014 р.  склала  101,0%, а відносно  грудня  2013 р.  - 111,6%. Індекс  інфляції  по  Сумсь­кій  області  відповідно дорівнює 100,8% і 111,3%. 

Вже не перший  рік липоводо­линські діти відпочивають у наметовому пересувному таборі «Су­зір’я» міста Лебедин. Сектором у справах молоді та спорту райдержадміністрації надані путівки на оздоровлення та відпочинок у першу  цьогорічну тематичну  зміну для  18 неповнолітніх пільгової категорії за рахунок бюджетних коштів.

За інформацією офіцій­ного сайту відділу освіти рай­держадміністрації, 4 липня поточного року підписані договори між відділом освіти та ТОВ «Еконбуд» на капітальний ремонт у Беївській та Капустинській ЗОШ І-ІІІ ст.,  згідно яких  до початку навчального року заплановано провести капітальний ремонт покрівлі Беївської та облаштувати внутрішні санвузли в Капустинській школах. Термін здачі об’єктів - серпень 2014 року.

Враховуючи напруже­ну ситуа­цію з постачанням російсь­кого газу та заходами щодо його жорсткої економії, очевидно зросте попит на дрова. Як готові його задовольняти в липоводолинському ДП «Агроліс»?  Його директор О.В.Герман повідомив редакцію, що підприємство має можливість продати споживачам у новий сезон 200 кубометрів хвойних дров, 500 – твердих і 900 – м’яких порід. Ос­танні коштуватимуть майже вдвічі дешевше.

Відбулося  чергове засідання районної робочої групи з питань лега­лізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, яку очолює заступник голови РДА О.О.Кревсун. На нього були за­прошені голови Байрацької, Берестівської, Беївської та Капустинської сільських рад з інформаціями щодо дотримання трудового законодавства між найманим працівником та приватним підприємцем, головою фермерського господарства, які працюють на території сільської ради.
Україна, 42500,

смт Липова Долина,

вул. Горького 1

E-mail: ldolinanashkray@gmail.com

Телефони:

Редактора 5-12-42

Заступника редактора 5-15-52

Передплатний індекс 61529

Свідоцтво про реєстрацію:

СМ №384/06-пр Видане Міністерством Юстицій України 04.05.2007 р.

Відповідальна за розміщення матеріалів на сайті Кучишкіна Є.В.

Розробка та підтримка Кльоп О.О.