Додати до закладок 


Підтримка жителів Капустинців дуже пригодилася прикордонникам

Опубліковано 22 07 2014

 

Жителя села Капустинці Олексія Кисіля у складний для країни час мобілізували на службу в одну з прикордонних частин на Сумщині. І хоч це зараз не гаряча точка в плані воєнних дій, та допомога для тих, хто посилено охороняє кордони Вітчизни, також вкрай необхідна. Розуміючи це, в Капустинцях оголосили про збір коштів і продуктів на підтримку земляків, які несуть нелегку службу.
Спочатку обладнали скриньку для благодійної допомоги на святі Купала, що проводили в селі. Потім жителі почали приносити гроші і продукти до сільської ради. А коли запаси вже були достатніми, мешканець населеного пункту Анатолій Гиренко повідомив про готовність відвезти допомогу власним автомобілем. Разом із ним поїхали сільський голова В.І.Шульга і ще два представники територіальної громади.
Як розповіла В.І.Шульга, земляків радо зустрів Олексій Кисіль, його командири та друзі по службі. Всі щиро дякували за підтримку. Їм вона була дуже потрібна. Розвантаживши на складі продукти, разом із представниками прикордонного загону на зібрані в селі кошти закупили необхідні санітарно-гігієнічні засоби, інші  речі на суму 1000 гривень.
- Ця допомога від селян дуже важлива, - дякуючи, говорили прикордонники, - адже спільні зусилля в  боротьбі з терористами, готовність кожного українця допомогти, піднімає бойовий дух усіх, хто зараз стоїть на захисті миру та спокою України.

Антоніна КОПАЙГОРА
Україна, 42500,

смт Липова Долина,

вул. Горького 1

E-mail: ldolinanashkray@gmail.com

Телефони:

Редактора 5-12-42

Заступника редактора 5-15-52

Передплатний індекс 61529

Свідоцтво про реєстрацію:

СМ №384/06-пр Видане Міністерством Юстицій України 04.05.2007 р.

Відповідальна за розміщення матеріалів на сайті Кучишкіна Є.В.

Розробка та підтримка Кльоп О.О.