Додати до закладок 


Представники району здійснили поїздку в зону АТО, щоб морально і матеріально підтримати наших військових

Опубліковано 1 08 2014

На фото крайні збоків Ю.В.Твердохліб та І.М.Титаренко під час візиту до воїнів-земляків в зону АТО

 

На сьогодні 11 військовозобов’язаних громадян з Липоводолинського району, а також 4 працівники Липоводолинського РВ УМВС беруть участь у антитерористичних операціях на Сході України. Влада району, всі небайдужі жителі підтримують їх, як можуть, з вірою і надією, що повернуться хлопці живими і неушкодженими, з перемогою.
Липоводолинськими райдержадміністрацією та районною радою проведено роботу по збору коштів для закупівлі спецодягу, засобів індивідуального захисту та іншої необхідної в умовах бойових дій амуніції для військовослужбовців.
Так, під  час збору надійшли кошти від АФ «Семенівська», ТОВ АФ «Руслан», ТОВ «Лан-123», ТОВ «Мрія», СВК «Колядинець», ТОВ «Урожайна країна», «Райпроменерго», фермерських господарств «Нестеренко В.В.»,  «Кривозуб С.І.», «Обрій», «Карпець М.І.», «Шапран О.М.». Не лишилися осторонь і активно проявили себе також підприємці Липоводолинщини: П.А.Бельмас, К.Д.Лєвшина, В.В.Горовий, В.В.Дмитренко, О.Г. Христенко, О.П.Зборик, К.П.Боженко, В.О.Миколаєнко, В.О.Штанько, В.А. Михайлик, Н.І.Маківська, В.Г.Слива. За інформацією, наданою райдерж­адміністрацією, всього надійшло 34300 грн, в тому числі – 7000 грн, зібраних підприємцями. Закуплено 8 комплектів спецодягу та засобів індивідуального захисту.
23 липня з Липової Долини вирушили два автомобілі з вантажем – мікроавтобуси приватного підприємця О.П.Зборика та жителя с. Іванівка І.М.Титаренка. На Схід України до наших вояків поїхали й голова РДА Ю.В.Твердохліб та заступник голови районної ради О.М.Кльоп. Доїхавши до певної точки (шлях за їх розповідями був вкрай важким через жахливий стан доріг) вантажівки розділилися – одна поїхала в Лисичанськ, інша – до населених пунктів Мілове, Няньчине, та Сичанське. Там у військових частинах і базах боронять державу наші земляки. Як розповіли представники влади та приватні підприємці О.П.Зборик та П.А.Бельмас, які також побували у місцях, де проводяться антитерористичні дії, дух наших бійців оптимістичний, присутній патріотичний дух, хлопці налаштовані лише на перемогу над сепаратистами. У Лисичанську українські війська місцеве населення зустріло радо, до цього часу вже натерпівшись горя від нахабних та жорстоких дій сепаратистів. Жителі цього міста, а також тих населених пунктів, де перебувають українські бійці, підтримують і допомагають визволителям, як можуть. 

Мобілізовані з Липоводолинського району військовослужбовці тепер належно екіпіровані. Вони дуже вдячні всім тим людям, які не лишилися байдужими – підтримали військових, тим самим допомагаючи лишитися живими й неушкодженими. Тим самим, вони підтримали себе, весь український народ, зробили свій внесок у встановлення миру в Україні.
Батьки військовослужбовців висловили свою вдячність керівництву району, приватним підприємцям і всім громадянам, які підтримали їх синів-воїнів.
О.В.Симоненко, мати військовослужбовця Максима Рудковського:
- Для мене ці люди – справжні герої! Не дивлячись на те, що на Сході Україні зараз дуже небезпечно вони не побоялися, поїхали і з рук в руки передали нашим дітям суттєву допомогу. Ворогу не побажаю так жити, як я живу останні місяці, коли мій син воює, а я і вдень, і вночі молю Бога зберегти його і врятувати від лиха й ворожої кулі. Тож для мене те, що наші представники влади й приватні підприємці «прорвалися» у небезпечну зону до наших синів, щоб потиснути їм руки, передати все необхідне, побажати здоров’я й висловити підтримку земляків – справжній подвиг з їх боку. Дай, Боже, їм здоров’я й довгих років життя – щиро бажаємо я і мій син Максим.
М.Н.Мангліязов, батько військовослужбовця Назара Мангліязова:
- Я щиро вдячний своїм землякам із села Яснопільщина та жителям Підставок за допомогу коштами військовослужбовцям, які боронять інтереси нашої країни в зоні АТО. На зібрані яснопільщанами та підставчанами кошти – відповідно 4 тисячі і 3,3 тисячі гривень для солдат придбали чай, каву, цигарки, продукти. Дісталися вони не лише землякам-липоводолинцям, а й іншим воїнам.
Назад екіпаж повертався, доповнений ще вісьмома пасажирами – керівництво частин дозволило відпустки деяким хлопцям, щоб ті відвідали рідні домівки. Відпустку надано чотирьом хлопцям з Липоводолинського району та чотирьом – із Сумського.
Продовжується збір коштів на підтримку військово­службовців. Їх збором займається рада сільгосппідприємств (голова – В.І.В’юн), до якої входять і приватні підприємці району. Кошти всі бажаючі можуть перераховувати на спеціальний рахунок. Найближчим часом планується ще одна поїздка в зону АТО з підтримкою – моральною і матеріальною – для наших воїнів.

Вікторія ДОРОШЕНКО

Україна, 42500,

смт Липова Долина,

вул. Горького 1

E-mail: ldolinanashkray@gmail.com

Телефони:

Редактора 5-12-42

Заступника редактора 5-15-52

Передплатний індекс 61529

Свідоцтво про реєстрацію:

СМ №384/06-пр Видане Міністерством Юстицій України 04.05.2007 р.

Відповідальна за розміщення матеріалів на сайті Кучишкіна Є.В.

Розробка та підтримка Кльоп О.О.