Додати до закладок 


А найприємнішим моментом свята стало нагородження кращих

Опубліковано 6 11 2014

Нагороджені з керівництвом

 

дзначають День працівника соціальної сфери.
31 жовтня – в останній день робочого тижня в актовому залі Липоводолинської райдержадміністрації відбулися урочистості, під час яких були вшановані працівники соціальної галузі району.
Людей зібралося повний зал. Це і працівники територіального центру соціального обслуговування, і Синівського будинку-інтернату для осіб похилого віку та інвалідів, управління соціального захисту населення райдержадміністрації, управління Пенсійного Фонду України в Липоводолинському районі, районного центру зайнятості, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Фондів соціального страхування з тимчасової втрати працездатності та соціального страхування при травмах на виробництві та професійних захворюваннях. Всіх їх привітало керівництво райдержадміністрації, районної ради, а також усіх перелічених організацій та установ.
В цьому році урочистості було проведено в оригінальному, дещо незвичному форматі, коли в актовому залі за допомогою мультимедійних технологій було представлено присутнім роботу всіх організацій соціальної сфери. Цікаво було переглянути фото колективів, відзняті в робочі моменти, під час щоденного виконання професійних обов’язків, спілкування з громадянами, які потребують допомоги та підтримки; дізнатися більше про функції і завдання працівників соціальної галузі, їх досягнення та напрацювання.
Під час свята завжди найприємнішим моментом є нагородження кращих працівників. Отже, в.о.голови райдержадміністрації Ю.В.Завадько, заступник голови РДА О.О.Кревсун, голова районної ради Г.М.Якуб спільні відзнаки й квіти вручили спеціалістам: центру зайнятості населення В.М.Литвиненко, управління Пенсійного Фонду України в Липоводолинському районі Г.М.Омельченко, управління соціального захисту населення РДА Л.В.Ткаченко, головному бухгалтеру територіального центру соціального обслуговування Л.О.Суботі, комірнику Синівського Будинку-інтернату для осіб похилого віку та інвалідів Г.І.Кревсун, молодшій сестрі медичній цієї ж установи Л.П.Струтіній, соціальним робітникам – Н.М.Гребіник (Панасівка), В.І.Семененко (Русанівка).
Від імені Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Почесною грамотою нагороджено головного спеціаліста відділу по нагляду за призначенням і виплатою пенсій та у справах інвалідів УСЗН РДА Н.В.Мельник. Аналогічними грамотами нагороджено й соціального працівника А.В.Вовк (с.Капустинці), соціального робітника Т.М.Свирид (Берестівка). А Почесну грамоту від Центральної ради профспілки працівників соціальної сфери України директор територіального центру соціального обслуговування В.О.Хекало вручила голові профспілки терцентру Н.Г.Кузьменко. Також Валентина Олександрівна нагородила відзнаками терцент­ру швачку Л.М.Федчун, соціальних робітників Н.М.Стриж (Лучка), І.В.Назаренко (Капустинці), М.Й.Бесараба (Підставки).
Поіменно згадали під час проведення урочис­тостей і пенсіонерів, тих людей, відданих своїй праці, які багато років свого життя присвятили справі соціального обслуговування.
Вікторія ДОРОШЕНКО
Україна, 42500,

смт Липова Долина,

вул. Горького 1

E-mail: ldolinanashkray@gmail.com

Телефони:

Редактора 5-12-42

Заступника редактора 5-15-52

Передплатний індекс 61529

Свідоцтво про реєстрацію:

СМ №384/06-пр Видане Міністерством Юстицій України 04.05.2007 р.

Відповідальна за розміщення матеріалів на сайті Кучишкіна Є.В.

Розробка та підтримка Кльоп О.О.