Додати до закладок 


Ще ніколи так активно не проявлялося громадянське суспільство

Опубліковано 21 11 2014

 

День Гідності -  велике свято,  велика  подія,  бо якраз цього не вистачає нашому народу - гідності як загальнодержавного почуття.
Події останнього року ще раз підтвердили, що Україна - велика європейська держава, а українці -  самодостатня патріотично  налаштована нація, яка прагне кращого майбутнього.  Люди зрозуміли, що вони хочуть і можуть змінити своє життя,  а  майбутнє України – це входження до Євросоюзу. Можна стверджувати: ще ніколи так активно не проявлялося громадянське суспільство. Сьогодні українці  пройнялися  духом патріотизму до своєї країни, вони об’єднуються,  допомагають один іншому,  зародився і  розвивається волонтерський рух.  Проте, на мій погляд,  досить заможні люди, що відірвалися від суспільства в матеріальному сенсі,  не поспішають допомагати, або ця допомога дуже  непомітна.
Революція Гідності показала волю і стремління до свободи, бажання жити в цивілізованій  сім‘ї народів Європи  і,  звичайно,  хотілося б, щоб і сама Європа підтримала Україну не лише співчуттям,  але й ефективними діями,  суттєвою допомогою,  санкціями проти Росії.
В Україні хотілося б бачити зміни у боротьбі з корупцією, казнокрадством,  а  також відновлену економіку.
Всім нам,  громадянам  України,  потрібно пам‘ятати,  що Революція  Гідності – це визнач­на подія часу.  Треба шанувати світлу пам’ять загиблих на Майдані та на сході держави,  адже кожен із нас знаходиться в боргу перед  тими,  хто загинув за незалежність  України. Лише своєю працею ми можемо змінити свою країну.
Григорій Корнієнко,
вчитель Семенівської ЗОШ I-III ст.,  депутат районної ради

Україна, 42500,

смт Липова Долина,

вул. Горького 1

E-mail: ldolinanashkray@gmail.com

Телефони:

Редактора 5-12-42

Заступника редактора 5-15-52

Передплатний індекс 61529

Свідоцтво про реєстрацію:

СМ №384/06-пр Видане Міністерством Юстицій України 04.05.2007 р.

Відповідальна за розміщення матеріалів на сайті Кучишкіна Є.В.

Розробка та підтримка Кльоп О.О.