Додати до закладок 


У ЦРЛ в разі припинення подачі електроенергії вмикають генератор

Опубліковано 11 12 2014

 

Останні два тижні в Липоводолинському районі, так як і в багатьох інших містах та районах, вимикають світло. На ці вимкнення немає ніякого відповідного графіка, тож коли наступного разу селище «зануриться в темряву» - ніхто не знає. Це і спричиняє основну проблему. Люди розгублені. Такий стан речей, зрозуміло, не додає оптимізму. Припинення подачі електроенергії блокує роботу в усіх галузях – за вікном 21 століття, все комп’ютеризовано, ніхто навіть уявити собі не міг, що на даному етапі країна розпочне не вперед рухатися, а назад. Можливо то «розгін» для стрімкого ривка, та поки ж…
Як виходить із такого становища центральна районна лікарня? Із цим запитанням звернулася до головного лікаря О.М.Бадіона. Відповідь була такою:
- На базі нашої медичної установи маємо потужний дизельний генератор, за допомогою якого у разі екстрених випадків забезпечуємо електроенергією хірургічне, пологове, гінекологічне відділення і харчоблок. За годину роботи генератор «з’їдає» 10 л дизельного палива, однак якщо ідуть операція чи пологи – безпека, здоров’я і життя людини для нас передусім. В районі селища, де знаходиться лікарня, останнім часом світла не вимикають, та якщо й припиняють подачу електроенергії, ми маємо альтернативне її джерело.

Вікторія ДОРОШЕНКО

Україна, 42500,

смт Липова Долина,

вул. Горького 1

E-mail: ldolinanashkray@gmail.com

Телефони:

Редактора 5-12-42

Заступника редактора 5-15-52

Передплатний індекс 61529

Свідоцтво про реєстрацію:

СМ №384/06-пр Видане Міністерством Юстицій України 04.05.2007 р.

Відповідальна за розміщення матеріалів на сайті Кучишкіна Є.В.

Розробка та підтримка Кльоп О.О.