Додати до закладок 


Липоводолинці вимагають графік відключень електроенергії та його дотримання

Опубліковано 11 12 2014

 

9 грудня група підприємців  з райцентру  і депутатів районної ради прибули до Липоводолинської дільниці Роменського РЕМ з вимогою пояснення системи відключень електроенергії на території району та в подальшому встановлення чітких графіків її  подачі. Як пояснив начальник дільниці М.В.Штиглян,  одна із ліній, на якій знаходяться центральна районна лікарня, ТОВ «Завод Кобзаренка», ТОВ «Птахопродукт-2007», відключається не так часто через підтримання належних умов для лікування хворих у закладі охорони здоров’я та безперервного виробничого процесу на підприємствах.
М.В.Штиглян наголосив на тому, що місцеві енергетики лише виконують вказівки вищого керівництва і не мають можливості впливати на ситуацію. Про основні причини відключень, за його словами, всі знають із виступів у ЗМІ керівників держави та галузі енергетики. Додати до цього він нічого не може.
Підприємці підняли питання про встановлення графіків відключень електроенергії в районі, доведення їх до відома населення та  суворе дотримання.
Цю проблему  обговорено наступного дня на сесії районної ради. Було одноголосно підтримано звернення депутата А.І.Копайгори  до Міністерства енергетики, керівництва «Сумського обленерго» і  депутата  Верховної Ради М.І.Лаврика  щодо встановлення графіків припинення подачі електроенергії та суворого їх дотримання. «Розуміємо складність ситуації, не заперечуємо проти економії енергоресурсів, але вимагаємо порядку в цьому. Люди мають  знати про години відключень, які не повинні впливати на нормальний ритм життя і діяльності», - наголошували депутати.
Україна, 42500,

смт Липова Долина,

вул. Горького 1

E-mail: ldolinanashkray@gmail.com

Телефони:

Редактора 5-12-42

Заступника редактора 5-15-52

Передплатний індекс 61529

Свідоцтво про реєстрацію:

СМ №384/06-пр Видане Міністерством Юстицій України 04.05.2007 р.

Відповідальна за розміщення матеріалів на сайті Кучишкіна Є.В.

Розробка та підтримка Кльоп О.О.