Додати до закладок 


Гостинці для учасників АТО

Опубліковано 22 01 2015

Готується домашня ковбаса
«Хай воїни поласують салом із часником»
«Хай воїни поласують салом із часником»

 

Працівниць ТОВ «Завод Кобзаренка» в один із вихідних днів побачила за незвичною справою – підперезані фартушками вони трудилися в побутовій кімнаті. Далеко навкруги розносилися пахощі «свіжини». Тут готувалися гостинці для воїнів АТО.
… Дві туші свиней придбали в сільгосптоваристві «Мрія». Щоб переробити їх і зібралися в неробочий час окремі працівниці підприємства. Вирішили виготовити м’ясні домашні консерви і ковбасу, а також подрібнене сало з часником.
- Хай поласують хлопці  «свіжиною», домашніми стравами, - говорили жінки.
Консерви розфасували в основному у півлітрові банки. Всього їх приготували більше ста.  Гостинці передали через полтавських волонтерів у 24-у та 92-у бригади, що знаходяться неподалік Сєвєродонецька та Щастя.
Крім того допомогли воїнам і необхідними матеріалами. Директор заводу Анатолій Кобзаренко говорить: «Разом із гостинцями  передали й необхідні в цей час металеві троси. Про таку потребу дізналися в розмові з командирами військових формувань». До речі, такі троси закупили й передали із сільгосптовариства «Альянс» (директор І.О.Демченко).
Антоніна Копайгора
Україна, 42500,

смт Липова Долина,

вул. Горького 1

E-mail: ldolinanashkray@gmail.com

Телефони:

Редактора 5-12-42

Заступника редактора 5-15-52

Передплатний індекс 61529

Свідоцтво про реєстрацію:

СМ №384/06-пр Видане Міністерством Юстицій України 04.05.2007 р.

Відповідальна за розміщення матеріалів на сайті Кучишкіна Є.В.

Розробка та підтримка Кльоп О.О.