Додати до закладок 


«Зустріч із воїном-земляком була дуже важливою для нас, її ми чекали з нетерпінням»

Опубліковано 2 02 2015

 

21 січня відбулася зустріч учнів Синівського ліцею із земляком, учасником АТО Богданом Посем.
Затамувавши подих, з величезною гордістю й повагою до цього молодого чоловіка, ми слухали його розповіді про страшну, хоч і неоголошену війну, героїзм наших воїнів і смерть побратимів, патріотизм, любов до Батьківщини й віру в перемогу. Душевна розповідь бійця  викликала великий інтерес в усіх  учасників зустрічі. Учні не залишилися байдужими до розповіді про страшні події, які доводиться переживати в зоні АТО українським військовослужбовцям, про те, як вони борються проти зовнішньої агресії за цілісність України, за її волю, честь і славу, за народ. Він закликав нас любити рідну землю та бути патріотами своєї держави. Ознайомив із роллю волонтерського руху. «Усім зрозуміло, що без допомоги волонтерів українським військовим в зоні конфлікту було б «не дуже солодко», - говорив Богдан Анатолійович. Також подякував за ременні паси для обшивки легкої броньованої техніки піхоти, які виготовили й передали бійцям його військового підрозділу  учні 21-ї  групи.
З цікавістю ми розглядали бойовий автомобіль, що на ньому приїхав Богдан Пось і який подарували волонтери нашим воїнам. Автомобіль зі слідами війни – це отвори від куль на лобовому склі, бронежилетом на задньому сидінні й запахом пороху.
На зустрічі з учнями ліцею,  рука молодого офіцера  була перев’язана синьо-жовтою стрічкою – це його символ-оберіг, який  із ним з самого початку бойових дій.
Майстер 21-ї групи нашого ліцею Анатолій Володимирович Пось гордиться своїм сином, часто розповідає про бойовий шлях Богдана і його побратимів. Ми з цікавіс­тю слухаємо його розповіді, і тому ця зустріч була дуже важливою для нас, її ми чекали з нетерпінням. Від щирого серця бажаємо Богдану Анатолійовичу і його бойовим друзям перемоги й повернення додому живими.
Слава Україні!
Героям Слава!
Ірина Луценко,
учениця ліцею

Україна, 42500,

смт Липова Долина,

вул. Горького 1

E-mail: ldolinanashkray@gmail.com

Телефони:

Редактора 5-12-42

Заступника редактора 5-15-52

Передплатний індекс 61529

Свідоцтво про реєстрацію:

СМ №384/06-пр Видане Міністерством Юстицій України 04.05.2007 р.

Відповідальна за розміщення матеріалів на сайті Кучишкіна Є.В.

Розробка та підтримка Кльоп О.О.