Додати до закладок 


Однокласники щедрівками збирали кошти для лікування Олі

Опубліковано 2 02 2015

 

13 січня, у переддень Старого Нового року, учні 7 класу Подільківської ЗОШ Аліна Князєва, Валя Гмар, Вадим Плут, Діма Зигун та Вітя Горовий зібралися після шкільних занять і вирушили вулицями свого села з піснями і щедрівками з метою зібрати кошти на лікування однокласниці Олі Дуленко.
Відтоді, як із дівчинкою трапилося лихо й вона поїхала на лікування до Києва, друзі ніколи не забували про неї: дзвонили, писали телефонні повідомлення, спілкувалися по Інтернету. А коли випала нагода допомогти матеріально, вони не випустили свого шансу. Ідея зібрати кошти, защедрувавши, виникла у Валі Гмар, яка й організувала це дійство. Класний керівник Н.П.Бурик підтримала задум. Зодягнені у гарні національні костюми, діти завітали до багатьох куточків села. Вони відвідали не тільки організації, а й побували у господах місцевих жителів.
Учні 7 класу зібрали кошти в сумі 620 гривень, які передали для лікування Олі, бажаючи їй швидкого одужання. У свою чергу дівчинка подякувала однокласникам за їхню турботу, за те, що не забувають про неї, завжди підтримують.
Нехай же наші діти ніколи не втрачають цієї доброти, дружби, відданості і підтримують одне іншого як у горі, так і в радості.

Алла ПЛУТ,  с.Подільки

Україна, 42500,

смт Липова Долина,

вул. Горького 1

E-mail: ldolinanashkray@gmail.com

Телефони:

Редактора 5-12-42

Заступника редактора 5-15-52

Передплатний індекс 61529

Свідоцтво про реєстрацію:

СМ №384/06-пр Видане Міністерством Юстицій України 04.05.2007 р.

Відповідальна за розміщення матеріалів на сайті Кучишкіна Є.В.

Розробка та підтримка Кльоп О.О.