Додати до закладок 


Одинадцятикласники зустрілися з професором-земляком

Опубліковано 5 02 2015

одинадцятикласники з М.Д.Євтушенком і Г.І.Гайдук

 

Для кожної людини є святі та дорогі місця. Це - місце, де народився, де пройшли дитячі та юнацькі роки…  Саме таким   для випускника 1965 року Саївської середньої школи Миколи Дмитровича Євтушенка   є  наш навчальний заклад.
 23 січня до нас завітав цей поважний гість, колишній   ректор, нині професор  кафедри зоології й ентомології Харківського аграрного університету імені В.В.Докучаєва,  Микола Дмитрович Євтушенко. Переступивши поріг, сказав: «Цей рік для мене - ювілейний… 50 літ, як я закінчив цю школу». Він  пройшовся коридорами рідної школи, зустрівся з директором Г.І.Гайдук, розпитував  про своїх учителів, однокласників, подякував педагогічному колективу за учнів, які навчалися і зараз навчаються у  вузі. Зокрема,  відзначив Юрія Вікторовича Карпця та Катерину Миколаївну Крамаренко (Бойко),  які , закінчивши  університет, стали  в ньому викладачами.
Потім Микола Дмитрович зустрівся з учнями 11 класу. Він  детально розповів  про історію та сучасне життя  вишу, спеціальності, які можна здобути, а також наголосив  на тому, що зараз  користується попитом така спеціальність як «Захист рослин». Багато цікавих фактів   виклав у своїй розповіді про особисте життя. Адже  Микола Дмитрович побував у Камбоджі, Англії, Китаї, Німеччині…
Зустріч пройшла  цікаво. На запитання, які ставили одинадцятикласники, було дано  змістовні відповіді.
Любов Цюх,
заступник директора з нав­чально-виховної роботи Саївської ЗОШ І-ІІІ ст.

Україна, 42500,

смт Липова Долина,

вул. Горького 1

E-mail: ldolinanashkray@gmail.com

Телефони:

Редактора 5-12-42

Заступника редактора 5-15-52

Передплатний індекс 61529

Свідоцтво про реєстрацію:

СМ №384/06-пр Видане Міністерством Юстицій України 04.05.2007 р.

Відповідальна за розміщення матеріалів на сайті Кучишкіна Є.В.

Розробка та підтримка Кльоп О.О.