Додати до закладок 


«У нашій пам’яті вони назавжди залишились»

Опубліковано 27 02 2015

 

З метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, в Липоводолинській спеціалізованій школі I-III ст. 20 лютого 2015 року  була проведена  лінійка-реквієм «У нашій пам’яті вони назавжди залишились». Розповідь ведучих цього патріотичного заходу ще раз нагадала молодому поколінню про нові сторінки життя країни, про відданість їй кожного героя  з Небесної Сотні, хто без сумніву та вагань ішов у найгарячіші місця Майдану... З хвилюванням слухали школярі:
Забути кров святу не маєм
права! –
Лишила слід безсмертний
і терпкий…
Героям України – Слава! Слава!
Слава!!!
І наша пам’ять – на усі віки!
Запалення символічних свічок  стало даниною великої вдячності та вічної пам’яті школярів своїм Героям, Захисникам своєї нації.
Цього ж дня, вже після уроків,  учні 5-А класу продовжили вшанування Героїв Майдану. Вони стали учасниками флешмобу «Вічна пам’ять та слава Небесній Сотні”, який проводився у незвичному форматі - діти, взявши з дому пяшки з блакитною та жовтою фарбами, замальовували нею та наводили контури на заздалегідь зробленому волонтерською групою шаблоні-розмальовці патріотичних гасел. Великими літерами «Слава Україні», «Героям слава!» і національний герб волонтери написали  на засніженому березі Хоролу та на льоду самої річки в центрі селища. Кожен учень намагався виконати свою роботу старанно і якнайкраще. І хоча фарби лягали на біле полотно подекуди нерівномірно, проте загальна картина мала гарний вигляд (таким і був задум організаторів) зверху, тобто з мосту. Допомагали дітям  наставники-волонтери Н.В.Пилипенко і В.І.Яковенко та класний керівник Ю.О.Лиходід.
Інші  учні разом із заступником голови райдержадміністрації О.О.Кревсун, т.в.о. директора районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей  та молоді Ж. А. Семеліт, спеціалістами цього центру й відділу молоді та спорту райдержадміністрації пов’язали жовто-блакитні повітряні кульки на саджанцях верби вздовж берега.

Україна, 42500,

смт Липова Долина,

вул. Горького 1

E-mail: ldolinanashkray@gmail.com

Телефони:

Редактора 5-12-42

Заступника редактора 5-15-52

Передплатний індекс 61529

Свідоцтво про реєстрацію:

СМ №384/06-пр Видане Міністерством Юстицій України 04.05.2007 р.

Відповідальна за розміщення матеріалів на сайті Кучишкіна Є.В.

Розробка та підтримка Кльоп О.О.