Додати до закладок 


Схилили голови в скорботній хвилині мовчання

Опубліковано 27 02 2015

 

Увечері 22 лютого на центральну площу селища, за  власною  ініціативою, попередньо домовившись із друзями та знайомими,  прийшли декілька десятків жителів, щоб вшанувати пам’ять  Героїв Небесної Сотні. Вони вирішили таким чином зібратися разом, пригадавши, як наприкінці позаминулого року з  домовленості в соцмережах з ініціативи відомого журналіста Мустафи Найєма розпочався протест проти політики злочинної влади Януковича, яка цинічно відмовилася від європейського курсу України.  Те невелике зібрання в столиці переросло в подальшому в Революцію Гідності, за ідеали якої віддали своє життя Герої Небесної Сотні.
Присутні липоводолинці, серед яких були і люди старшого покоління, і молодь, і школярі, запалили лампадки і свічки, схилили голови в скорботній хвилині мовчання. Одна з жінок принесла ноутбук і ввімкнула тиху мелодію пісні-реквієму «Плине кача».
Без промов, виступів і гасел, у журливій тиші кожен присутній подумки помолився за Героїв, які віддали своє життя за незалежність рідної Батьківщини…
Антоніна Копайгора

Україна, 42500,

смт Липова Долина,

вул. Горького 1

E-mail: ldolinanashkray@gmail.com

Телефони:

Редактора 5-12-42

Заступника редактора 5-15-52

Передплатний індекс 61529

Свідоцтво про реєстрацію:

СМ №384/06-пр Видане Міністерством Юстицій України 04.05.2007 р.

Відповідальна за розміщення матеріалів на сайті Кучишкіна Є.В.

Розробка та підтримка Кльоп О.О.