Додати до закладок 


Демобілізованого бійця Олексія Пшенічнікова зустрічали квітами і подарунками

Опубліковано 23 03 2015

О.В.Пшенічніков, Ю.І.Титаренко, В.А.Захаров (зліва направо).

 

Початок робочого дня 13 березня для працівників Липоводолинського цеху газового господарства Роменського УЕГГ відрізнявся від інших - вони урочисто зустрічали свого колегу Олексія Пшенічнікова, який по закінченню терміну мобілізації повернувся із зони АТО. Рік  хлопець перебував у цій «гарячій точці», часто ризикучи власним життям та здоров’ям. Протягом  року його та інших бійців підтримував рідний колектив, волонтери району.
Першим потиснув руку молодому захиснику рідної землі керівник цеху В.А.Захаров. Він зачитав Наказ Міністра оборони України про звільнення з військової служби у запас старшого солдата, механіка-водія реактивного взводу 3-ї  реактивної батареї 1-го реактивного артилерійського дивізіону «Ураган» О.В.Пшенічнікова, додавши, що весь колектив вітає Олексія з поверненням живим-здоровим на рідну землю. Серед зустрічаючих був і представник ТОВ «Альянс» Ф.В.Ковбаса, котрий  неодноразово особисто відвозив гуманітарну допомогу нашим солдатам у зону АТО, зокрема і підрозділу, де служив  Олексій. «Приємно, що ми всі разом допомагали бійцям», - сказав Федір Володимирович і пригадав кілька епізодів доставки продуктів, амуніції та іншого.
Олексія, як першого демобілізованого жителя Липової Долини, від територіальної громади селища привітав селищний голова С.М.Нищета.
Потім слово взяли представники громадської організації «Другий фронт» - Н.В.Пилипенко і  Н.М.Іващенко говорили про екзамен на людяність, совість і патріотизм, який із честю витримала громадськість, великий патріотичний настрій  липоводолинців, про  волонтерів, які стараються максимально допомагати солдатам, армії. Представник освітянської  спільноти Ю.О.Лиходід передала захиснику малюнки й побажання від дітей - учнів Липоводолинської спеціалізованої школи.
Подякувавши всім за таку теплу і зворушливу зустріч, Олексій пригадав кілька найпам’ятніших для нього епізодів. Сказав про те, що з перших днів перебування в зоні АТО замість надійного захисту «броніками» мали дитячі малюнки. Потім окремими партіями почала надходити допомога волонтерів-земляків, і в кожному вантажі було життєво необхідне - від продуктів до сучасних наметів, бронежилетів. «Почали возити допомогу - і ми ожили. Особливо відчувалося це в осінньо-зимовий період, коли в інших дивізіонах хлопці промокали до нитки під дощами, а в наших наметах було сухо і тепло», - говорив Олексій.
Слухаючи ці слова, жінки ледве стримували сльози... Кожній думалося про пережите  і побачене хлопцем, про те, що на  місці Олексія  могли бути їхні мужчини - чоловік, син, брат. Серед присутніх сидів ще один молодий чоловік у камуфляжній формі - мобілізований до армії місяць тому майстер аварійної служби Юрій Іванович Титаренко, який прибув додому в короткотермінову відпустку.
Квітами й подарунками вітали демобілізованого бійця у рідному колективі, волонтери і представники громади. Загальним побажанням на цій зворушливій і теплій зустрічі було якнайскоріше повернення миру, спокою на українську землю та в кожну українську родину.
Тетяна Супрун

Україна, 42500,

смт Липова Долина,

вул. Горького 1

E-mail: ldolinanashkray@gmail.com

Телефони:

Редактора 5-12-42

Заступника редактора 5-15-52

Передплатний індекс 61529

Свідоцтво про реєстрацію:

СМ №384/06-пр Видане Міністерством Юстицій України 04.05.2007 р.

Відповідальна за розміщення матеріалів на сайті Кучишкіна Є.В.

Розробка та підтримка Кльоп О.О.